Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy éjjel ne...

Mit tehetnék, hogy éjjel ne akarjon játszani?

Figyelt kérdés
Csak úgy felkel, jelzi, hogy fent van, felkapcsolom neki a kislámpát és akkor nekilát játszani. Igaz, azt is megunja, és utána ordítva kéri, hogy foglalkozzam vele. Általában cicin alszik vissza, még csak 3,5 hónapos. De pont 2 etetés között necces neki enni adni. Ha visszaringatom, akkor megint fent kukorékol egy fél óra múlva. Ha nem foglalkozok vele, bömböl. Járt már valaki így? Leszokott róla a baba?
2009. febr. 4. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ennyi ídősen még vígan 2óránként szopizott éjszaka is,mást nem nagyon tudsz tenni csak megpróbálni vissza altatni,azt mondják nem szabad engedni éjjel játszani,de ha üvölt az sem jobb főleg ha az apuka meg reggel megy dolgozni:->>>>
2009. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak olyan, másik helyiségben lévő lámpát kapcsolj, amitől nem lesz világos a babaszobában és csak suttogva beszélj vele, hogy megtanulja a különbséget az éjszaka és a nappal között. Ha nincsen etetési ideje, próbálj meg adni neki pár korty vizet, csak a megnyugtatás kedvéért, mert amúgy nincsen rá szüksége,de az ágyból lehetőleg ne vedd ki. Ha mégis megadod magad és megszoptatod a sokadik kínlódós éjszaka után, ne legyen lelkiismeretfurdalásod, előbb vagy utóbb leszokik róla.
2009. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
próbálj minél kevesebbet szólni hozzá, így nem fog teljesen felébredni. Nem írtad, de nem szerencsés, ha tisztába van téve éjjel, mert akkor is éberebb lesz és nehéz elaltatni újra. Nálunk is volt néhány éjszaka, amikor teljesen felébredt a kislányom, ezért én ahogy meghallom, hogy ébredezik, rögtön megszoptatom, így pillanatok alatt újra elalszik és nem ébreszti fel apát és a tesókat se.Ne félj, nyugodtan megszoptathatod két etetés között is. Nincs melege éjszaka? Lehet, hogy az ébreszti fel, hogy szomjas. Így látatlanban nehéz tanácsot adni, de ennyi jutott eszembe.
2009. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak pancsolás után van tisztába téve, meg reggel, mert nem szokott kakilni este.

Köszönöm a válaszokat! Már nagyon kell valami megoldás, mert ez így nem állapot hetek óta, tiszta

2009. febr. 4. 15:26
 5/8 A kérdező kommentje:
zombi vagyok...Köszi még egyszer!
2009. febr. 4. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, Ha az én pici lányom felébredt éjjel, mert kialudta magát, akkor kivettem az ágyból és viszaringattam néhány perc alatt. Az elején sírt, de megszokta, hogy éjjel alvás van. Soha nem hagytam az ágyban, ha sírt, akkor a kezemben sírt. Így hamarabb abbahagyta. Ja, és egy szót sem szóltam és most sem szólok hozzá éjjel csak szopi és alvás. Az is lehet, hogy melege van. Én csak derékközépig takarom be, sosem a nyakáig.
2009. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ez bevált. Hat hósan kezdődtek a problémák. Most oké minden úgy néz ki.

2009. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az én fiam 8 hónaposan kezdte ugyanezt, és két hónapon keresztul, majd mindne éjjel csinálta - volt, hogy csak egy órát volt fent, volt, hogy kettót...Nekem segített, hogy mikor az evés után nem akart visszaaludni, vagy nyoszorgott nagyon, magam mellé vettem. Megesett,hogy így is hancúruzott egy darabig, de rovidebb ideig csak. Nem vagyok az egyuttalvás híve, de semmi más nem jott be, és valamikor nekem is aludnom kell:( Am´gy a torpém akkor szokta ezt csinálni, mikor kínozta a foga.
2009. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!