Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 17 hónapos és még nem...

Lányom 17 hónapos és még nem jár önállóan, csak kapaszkodva. Mit tehetnék, hogy végre elinduljon?

Figyelt kérdés

2011. nov. 11. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Vidd el fejlesztésre, gyógytornászhoz!

Gyógytornász anyuka

2011. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lassan lehet meg kéne mutatni szakembernek...de elvileg 18 hónap a határ,hogy magától menjen.

Az enyém is 15 hónaposan indult el.

2011. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz 15 hónapos a fiam, járássegítővel jár már pár métert, meg kapaszkodva mindenhova, de magától még nem és én is aggódom, bár én buta fejjel bébikompba raktam az elején.
2011. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj!18 hónapos kor a határ!

A kisfiam 16-17 hónapos volt amikor azt kérdeztem magamtól hogy létezik olyan baba aki soha nem tanul meg járni?!:)

Már else tudtam képzelni hogy magától fog menni és most 19 hónapos,már 1 hónapja szalad!!!Szinte egyik napról a másikra felbátorodott és ment:)Türelem!!

Annyit tehetsz hogy egyik pontból a másikba csalogatod és érzékelteted vele hogy veled biztonságban van akkor is ha megy:)

2011. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

mi ezt használjuk. Esetleg próbál meg.


[link]

2011. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Nem kell gyógytorna(bár nem árt) de emiatt ne vidd el,majd csak 18 hónapos kora után!
2011. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Közben jött egy válasz,előző előtti:)
2011. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit sajnos,majd úgy is elindul ne izgulj.Az én lányom 2 évesen indult el,és az ég világon semmi baja sincs.Igaz én is nagyon ideges voltam, elhordtam mindenféle tornákra,de akkor se indult el egyedül.Kapaszkodva ment már 13 hónapos korában,de csak 2 évesen indult el egyedül.Nekem azt mondta a doki,ha feláll egyedül,és kapaszkodva megy,akkor nincs semmi baj!Majd elindul,ne idegeskedj!!!!
2011. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, úgy jár, hogy te vezeted kézen fogva. Ha így van, minél kevesebbszer segíts neki eljutni egyik helyről a másikra. Az egyensúlyérzékét sok hintázással, ringatással (több irányba) fejlesztheted.
2011. nov. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!