Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tejital vált be nektek?...

Melyik tejital vált be nektek? Melyik a legfinomabb, ami legkevésbé hasonlít a tápszer ízéhez? A Nestlé vaníliása vagy kakaósa milyen, mert azt most adják kuponra a DM-ben?

Figyelt kérdés
Kisfiam pénteken lesz 1 éves, még szopizik, de szerintem kevés a tejem, így valamit kellene neki adnom. Semmiféle tápszert nem fogad el, így egyetlen reményem a tejital. Tehéntejet még nem szeretnék neki adni egyelőre.
2011. jan. 24. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én terhesség miatt kezdtem elválasztani 1 éves lányomat. ő junior gyerekitalt kap. mildibét. az első alkalomtól, amikor adtam neki , megissza. lehet, h szerencsém volt. én sem akartam tápszert adni neki.
2011. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. jan. 24. 10:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Müllerben veszünk Bebivita tejitalt 1090 Ft-ért, kisfiam azt issza, és imádja. Eléggé hasonlít az íze a nagyon enyhén megcukrozott tejhez (persze kicsi vas íze van, ahogy a legtöbb tápszerfélének). De a lényeg: kisfiam nagyon finnyás, és mégis megissza. :)
2011. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Neked is koszonom. Nem tudom, milyiket vegyuk, mert a tapszereket is vegigkostoltuk, es semmi. Nincs kedbem ugy penzt kiadni, hogy dobom el, amit veszek. :-(
2011. jan. 24. 13:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi a Milupa Junior tejitalt vesszük, megkóstoltam, finom édeskés, csak hígabb mint egy igazi tej. Most vettünk még bele Nestlé Kakaóport (Junior), így még finomabb:-)

Simán a tej italt már nem itta annyira szívesen a 1,5 éves kisfiam, kakaónak meg szereti.

2011. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez a Milupa junior ugyanaz, mint a Mildibe junior? Vagy csak a cég ugyanaz, de 2 különböző ital?
2011. jan. 26. 14:40
 7/14 anonim ***** válasza:
nállunk a nestlé junior tejitalt vettem, elöször simát, hogy megkostolja, milyen, meg utánna vettem vaniliásat.azt is szereti. a kakaóport még nem mertem kiprobálni, de fent egy anyuka dicsérte.nállunk nagyon szereti a kislányom. 1.5 éves. még csak két hete iszik ilyet, eddig szopizott.
2011. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem se adj még neki tehéntejet. jol gondolod.nem szabad sajnálni,sporolni a gyerekünkön.azért ezek is tejalapuak, csak több benne a vitamin,mint a sima tejbe. (utolso voltam)
2011. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Na, latom mindenkinel mas. :-S

Fogalmam sincs melyiket probaljuk meg.

2011. jan. 26. 14:49
 10/14 anonim ***** válasza:

A Milupás anyuka vagyok

A mildibé és a milupa nem egyforma, az íze is biztos más.

Mildibét nem ittunk még, de a Milupa az tuti finom:-) Nekünk...

2011. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!