Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes babátok mennyi tápszer...

9 hetes babátok mennyi tápszert eszik? És mikor kel éjszaka? Melyik a legfinomabb tápszer?

Figyelt kérdés
Az én fiam 140-t eszik és 3-kor kel, majd 6-kor.Nem hasfájós hála a jó égnek..A nővére sajna nagyon az volt.
2010. nov. 10. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz mi 3 hósak vagyunk, de kb ennyit evett az én babóm is ennyi idősen, az, hogy mikor kelt az nagyon változó volt, ahogy kijött, ahogy megéhezett, két és fél, három óránként evett.

Finomság??Fura kérdés, sztem nagyon rossz íze van a tápszereknek.

A nagyobbik lányom Humanat evett, a kisebbik Bebát eszik (mert a Humanatól nem tudott kakilni).

2010. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bebát eszik a lányom, azt az adagot ami a dobozra van írva, pont elég neki. Éjszaka nem kel enni, este héttől reggel hétig alszik. Nappal is csak 4 étkezés jön ki sajnos az alvások miatt.
2010. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is ennyi idősen alig evett vmit.De ez a nagyfiú annyit eszik, nem győzöm venni a tápszert.
2010. nov. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!