Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy véres csíkokat...

Lehet, hogy véres csíkokat láttam a 4 hónapos babám kakijában?

Figyelt kérdés
Babám 4 hónapos. Kb. 1 hete a tápszer mellé kap napi 1x gyümit, vagy sütőtököt. Ma mintha véres csíkokat láttam volna a kakijában. Lehet ez? Mit csináljak, várjam meg a következő kakit, vagy hívjak orvost?
2009. febr. 4. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

A véres széklet nagyon nagy gond, szerintem azonnal vidd orvoshoz.

És amúgy is jobb félni, mint megilyedni.

2009. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen az baj ha véres a kaki, valamilyen fertőzésre is utalhat. Vidd orvoshoz szerintem is.
2009. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel vagy hívd ki a dokit.Nekünk volt ilyen, pont, amikor először kapott őszibarackot.Én azt hittem véres a széklete, de a doktor néni megvizsgálta és mondta, hogy az őszibaracktól van.Nem baj, ha téves riasztás, inkább az legyen, mint komolyabb baj legyen
2009. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...és tedd félre a pelust
2009. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen és azt mondta a doki, hogy ha keményet kakált lehet megpattant egy kicsi hajszálér (mint nálunk felnőtteknél is van ilyen kemény széklet esetén) és attól volt. 1x volt ilyen azóta nem.
2009. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a Doktorbácsiját, és elmondtam a problémát. Azt mondta, hogy kis mennyiségű vérnél ne aggódjak, mert valószínűleg az erőlködéstől, ahogy kakil, elpattanhat hajszálér, és az okozza. Őszintén, nem igazán nyugtatott meg. Ma már 4x kakilt, mindig erőlködve kakil, de mégis lágy a széklete. Kétszer volt benne vércsík, és olyan nyálkás, és zöld, de benne sárgás darabkák is vannak. Nagyon erőlködik, amikor kakil, mintha szorulása lenne, de mégis lágy a kakija. Tegnap kapott először sütőtököt, ma másodszor. Egyébként láztalan, jó kedvű, ugyanolyan a viselkedése, mint máskor. Bizonytalan vagyok. A Doktorbácsija 11.-én jön hozzánk a havi látogatására, és az oltásával. Holnap hívjam újra?
2009. febr. 4. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem akarlak elijeszteni, de valami hasonló volt a sógornőméknél, nem foglalkoztak vele, ráfogtak mindet kaját, tápszert . Azóta a kisfiú teljesen süket, nem tudják mitől igazából, nem genetikailag az, így valami fertőzést kaphatott amit nem vettek észre erre tippelnek csak. Ne hagyd annyiba szerintem, egy kivizsgálást megér, vérvétel stb. még ha az erőlködéstől vérzik, azt sem lehet elhanyagolni. Nem mondhatom hogy a fertőzéstől lett süket a kisfiú,semmi nem bizonyítja de semmiképp ne hagyd annyiba, olvass utána a neten is. Nem akartalak megijeszteni ne haragudj, de jobb félni mint megijedni.
2009. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!