Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hol vagytok? Azt...

Anyukák hol vagytok? Azt vettem észre h mostanában egyre kevesebb kérdésre érkezik válasz. Mi történt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
én is ezt tapasztaltam, szinte minden kérdésemet ki kell emelnem, hogy kapjak választ.
2011. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű, hogy ezt írom...de csak nézd meg az alattad lévő kérdést....ezek a felesleges kérdések szerintem, amiket mindenki un már...

Hogyha én valamit kérdezni akarok, megnézem, hogy volt -e már ilyen kérdés, mielőtt felteszem. Mostanában minden 10. kérdés ugyanaz...

Én ezért nem vagyok olyan aktív, mint anno...

2011. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés szót kicsit sokszor írtam le, bocs, csak közben beszélgettem valakivel párhuzamosan...
2011. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt még vagyunk is. Ha máshova írok kérdést, nem is szokott válasz érkezni, vagy igen, de vagy haszontalan, vagy csak az, hogy de jó, én is pont ezt akartam kérdezni.
2011. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez azért van, mert sajnos az utóbbi időben sokan csak kötözködni, mocskolódni járnak ide:-(

Egyre kevesebb kedve van az embernek itt lenni.

Meg szerintem az is fárasztó, hogy rengeteg az egyforma kérdés. Hiába dobja fel a rendszer nekik, nem olvassák el inkább újra kiírják. Mikor már harmadszor írom le ugyan azt, akkor már Én is azt mondom, hogy inkább nem írok.

Az első ok miatt meg Én is csak hetente 2-3* nézek be. Korábban naponta itt voltam.

Üdv:

Brigi

2011. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik teljesen komolynak az oldal. Néha mintha csak gyerekek válaszolgatnának...


Jó lenne egy korcsoportonkénti bontás. Vagy talán az lenne jó, ha a válaszok alján automatikusan megjelenne a válaszoló kora és neme.

(Igaz azt ír be az ember, amit akar, de az átlag valószínű valós adatokat ír.) Ettől komolyabb lenne az egész, és többen itt lennének hosszabb távon...

2011. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok az egyforma kérdés...

Régebben naponta benéztem,de most ha kihagyok 4-5 napot akkor is,csak egy pár kérdést találok visszamenőleg,ami felkelti az érdeklődésem....


Mondjuk én már a babák,teherbeesés,terhesség témakörbe ritkán válaszolok,mert már ezek távolabb állnak tőlem.

Piszkálódást én nem tapasztaltam.

2011. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddig naponta kb 100x megnéztem az oldalt annyira tetszett!

De most már én is azt tapasztalom, hogy túl sok az egyforma kérdés..Állandóan porondon van a hozzátáplálás, a hasfájás, és a fog..

A hajam hullik tőle komolyan mondom..:):)

Én azt csinálnám egyébként, hogy nem engedném kiírni az ilyen kérdéseket már..:D

Most kb hetente 2x ide nézek..elolvasom az első 2oldalt és be is zárom az ablakot, mert nincs értelme tovább nézni sajnos:(

2011. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Talán csökken a kedv. Valóban több a gúnyolódás ez sokak kedvét elveszi és akinek esetleg több gyereke van nincs elég ideje itt lenni napközben.


Azért igyexem. KÁr hogy nem fizetnek érte...

2011. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Minden hülye vackot megkérdeznek az anyukák. Komolyan mondom, néha a hajamat tépem, olyan idióták a kérdések. A legtöbbre a válasz ráadásul két kattintásra van, csak be kellene írni a gugliba a kérdést, és kidobja a választ...


A másik, hogy mindegyiket már megkérdezték ezerszer. Olyan nehéz lenne visszakérdezni? Miért teszik fel minden áldott nap, hogy mit nem lehet enni szoptatás alatt?


A harmadik meg, hogy úgy veszem észre: azok az anyukák gyűltek itt össze, akik korán hozzátáplálnak, sírni hagynak, újszülöttet teáztatnak, lepontozzák a kendőzőket stb. Nekik nem is érdemes válaszolni...

2011. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!