Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hol vagytok? Azt...

Anyukák hol vagytok? Azt vettem észre h mostanában egyre kevesebb kérdésre érkezik válasz. Mi történt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

szia! Személyes okaim:

1. Egyre gagyibbak a kérdések

2. egyre kötözködőbbek a válaszok

3. nincs időm, államvizsgadolgozatot írok.

2011. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó válaszolóval értek egyet sajnos, két éve mikor a fiamat vártam még sokkal jobb volt nem pontoztak le pl csak azért mert nem voltunk egy véleményen és sajnos tényleg sok a buta kérdés és a nagyon agresszív válasz "anyázás" stb...

:-(

2011. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12.21-es vagyok na ezért!! most olvastam egy világvégés kérdést áááááááá

megyek is!

2011. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 szikra veronika ***** válasza:
Szia! Szerintem is az a gond, hogy egy nap 20 ugyanolyan kérdést olvasni, vagy tényleg kötözködők a válaszadók. Ami nekem tűnt szembe az az, hogy egyre több tizenéves válaszolgat a kérdésekre és ír ki kérdéseket. Kit érdekel az, hogy tetszik-e egy fiúnak vagy sem? Ez szerintem egy babás oldal és itt anyukáknak kéne kérdezniük anyukáktól.3 éve kerültem ide és akkor még teljesen más volt. A terhességem alatt szinte függő voltam, most meg tök ritkán jövök fel.
2011. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ugyanezeket tapasztalom, már nem olyan jó ide jönni...
2011. jan. 24. 13:06
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia, az előttem szólók mindent leírtak. Én ha keresek valamit, akkor általában itt a keresőbe beírok kulcsszót és ha nem találok nekem megfelelő kérdést, akkor kérdezek. - és válaszokat persze.

De a hasfájás, meg a fog, meg a miket kéne csinálni x. hónaposan..stb. kérdésektől én is hülyét kapok, na meg a kedvencem a mikor jön a gyes-családi! Ebből az utóbbiból van a leginkább elegem.

A mi legyen a neve a gyerekemnek, stb-ből meg mégjobban, főleg most, hogy egy helyre leírtam a névről a véleményemet, - az én fiamat is pont úgy hívják - és még én voltam lepontozva, leszólva! Aki nem fogadja el a neki nem tetsző véleményt az minek ír ide!

Egyébként nagyon tetszik a kérdésed és örülök, hogy feltetted!

2011. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

12:20-as vagyok. Csak annyi jutott még eszembe, hogy a sok bamba kérdés olvasásakor néha eszembe jut, milyen hülyeségeket kérdezhetnék én is. De inkább lenyelem. Például most olvastam ezt a kérdést arról, hogy ha elaludt a kislány a szopi után, akkor éhes maradt-e? Olyan banális kérdések, hogy ha pár hónap után visszanézné a kérdező, ő is megdöbbenne rajta, milyen sületlenségeket volt képes kérdezni. Nekem is volt ilyen periódusom. De azért eszembe sem jutna olyanokat kérdezni, hogy nem alszik a fiam, miért? vagy mit tegyek, ha nem eszik meg ezt vagy azt. Vannak dilemmáim, mint mindenkinek, de eszembe sem jutna feltenni itt kérdésként.

Na, mostmár kimorogtam magam, megyek továbbírni az államvizsgadolgozatomat:)

2011. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!