Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? Miért van az,...

Reménykedhetek? Miért van az, hogy mostanában, amikor szükségem lenne a tanácsokra, jó ha egy válasz érkezik?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva..:(Ma kellett volna megjönnie(vagyis nem kell!),de eddig semmi tünetem nincs,de még mensi tünet sem!Épphogy fájdogál a derekam,de ennyi,se folyás,se mellérzékenység.Máskor ilyenkor megduzzad a mellem,most nem nőtt semmit,és nem is érzékeny.Tegnap reggel a hőm nyelv alatt: 36,6 ,ma reggel ugyanott: 36,8!

Szerintetek reménykedhetek?Mikor teszteljek?


2009. jún. 30. 09:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ja,és azért nem mertem eddig tesztelni,mert már volt olyan,hogy mensi előtt pozitívat teszteltem,de nem tapadt meg rendesen..:(

De akkor éreztem egy csomó mindent,és akkor TUDTAM hogy sikerült!De most ezek a tünetek közül nincs semmi!

2009. jún. 30. 09:40
 2/19 anonim ***** válasza:
Most, futàs tesztért! :)
2009. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 4. hónapig semmi tünetem nem volt akkor lett érzékeny a mellem. csak kimaradt a mensi
2009. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha màr tesztért mész vegyél cickafark és csalànteàt is, bàr valami màst javasolnak baràtcserjét vagy mit, de szerintem a cickafark és csalàntea tökéletesen jo, a kismedence helyreàllitàsàban!
2009. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

:D Most dolgozom,úgyhogy csak holnap reggel tudok tesztelni!De akkor mindenképpen!

De nem baj,hogy most azok közül sem érzek semmit,mint előzőleg,mikor sikerült?

2009. jún. 30. 09:45
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
1 és a 3. vagyok :) itt egy link a teàkhoz ha nekem nem hinnél! :) [link]
2009. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nincs mindenkinek rögtön tünete!

Ha már volt pozitív teszted korábban, az nagyon jó, mert így jó eséllyel hamarosan meg is fog maradni!

Szerintem holnap reggel tesztelj!!! Szorítok neked!!

2009. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Palástfű teát iszom már egy jó ideje.Az nem jó?
2009. jún. 30. 09:45
 9/19 A kérdező kommentje:

De én abszolút hiszek a teákban!Csak mindig mást hallok,hogy melyik a jó!

Egyébként a súlyom befolyásolhatja a mensimet?Csak mert nagyon vékony vagyok,sajnos..:(

1,72 magas és eddig voltam 47 kiló,de most megint fogytam,így vagyok 45,5!

Attól félek,emiatt maradt ki..

2009. jún. 30. 09:48
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én se éreztem a 6. hétig semmit csak nem jött meg, de fàradékonyabb voltam! De az a baba nekem elhalt 6 hetesen :'( ràadàsul tök véletlen vették észre a 10 héten!Gondolhatod, bemegyek mert véreztem picit, mint kiderûlt a szex miatt,ok semmi gond, azért meg ultrahangoz, ok, erre elhalt a baba! Egy vilàgomlott bennem össze! Jajj bocs a panaszkodàsért!
2009. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!