Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 6hós, pár hete már eszi...

Babám 6hós, pár hete már eszi az almát, répát, krumplit. Nem sokat de eszik, viszont szopizást még nem akarok kiváltani?

Figyelt kérdés
Baj ez?és mikor kell már kiváltani?
2011. jan. 24. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Dehogy baj!!! Én sem váltottam még ki ekkor. Minden kaja után felajánlottam neki a cicit. Naná, hogy kérte. :) Olyan 11 hónapos volt, amikor éreztem, kezd neki szórakozás lenni. Ezért elhagytam a reggeli utánit. (10 órai után ekkor már nem adtam). Rá 1-1,5 hétre a délutánit is elhagytuk. Olyan 13 hónapos lehetett, amikor az ebéd utánit. Ettől tartottam, mert olyan jó altató a tejci. Áttértünk 1-2 dalra, mondókára és ment a szunya. Este és éjjel még kapta, ha kért. 15 hónaposan hagyta abba a szopit magától. Szerintem ők tudják, meddig kell nekik, és szerintem olyan jó dolog szoptatni, érezni a kis testét.
2011. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!