Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsi huzatáról hogyan...

A babakocsi huzatáról hogyan lehet eltüntetni a légypiszkot? Most rendeltem a vateráról és a képeken nem látszott, de csupa légypiszok és nem tudom kiszedni!!

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Gáz ha nem lehet levenni a huzatot próbáld meg...


ha nem megy akkor csinálj egy mosószeres vizet vegyél egy szivacsot és úgy mosd ki aztán tedd ki a napra.

2011. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem lehet levenni,és pont úgy próbáltam kitisztítani,ahogy írtad,de nem jön ki belőle.Mit tehetek még?És egyáltalán,hogy lehet valaki ennyire trehány,hogy így tárol,aztán így küld el egy pici babának való holmit.Teljesen el vagyok háborodva!!!!!!!!!!
2011. jan. 24. 12:31
 3/23 anonim ***** válasza:
Én visszakérném a pénzt, aztán azt csinál a légyszaros babakocsijával, amit akar...
2011. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ilyet lehet?Azt hittem,hogy nem lehet visszakérni a pénzt!!??Hogyan?Neki jelezzek vagy a vaterának.Igazából ez volt az első rendelésem.Nem nagyon értek hozzá!
2011. jan. 24. 12:35
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Off

Én is visszaadnám az előző gazdájának, mert így ez nonszensz! Egy babának való dolgot így eladni! Szörnyű...

A kérdésre:

Próbáld meg kárpittisztító Vanish-el. Én szórófejeset vettem, a kanapéról gyönyörűen kihozta a régebbi foltokat is.

2011. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

12:36 vagyok

A visszavételt már csak az eladóval tudod megbeszélni.

2011. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

ha azokra az apró barna pöttyökre gondolsz..semmivel:-((

én jártam így az udvaron szíríott ruhákkal, ez egyik blúzom oylan lett és semmivel nem jön ki


amúgy visszavibnném, hogy kenje a hajára

2011. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Már írtam neki,hogy amennyiben nem tudom kiszedni belöle,akkor visszaküldöm.Amúgy igen,azokra a kis pöttyökre gondolok.Megpróbálom vanissel.
2011. jan. 24. 12:46
 9/23 anonim ***** válasza:

Úgy lehet, hogy felhívod az eladót, és megmondod neki, hogy na ez így nem okés, mert "elfelejtette" közölni ezt a tényt, hogy csupa légykaki a babakocsi. Ha azt mondja, nem akarja visszaadni a pénzt, akkor nagyon egyszerűen csak annyit kell mondani: bejelented a vaterának a dolgot, és számíthat a szankciókra.

Egyébként ugye még nem zártad le az adásvételt? Mert akár negatív értékelést is adhatsz rá.

2011. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként mi úszópelenkával jártunk így. Megkaptuk postán, csupa pisi szaga volt, sárga volt, tehát használt úszópelust akart valaki eladni.

Szóltunk neki, hogy visszaadjuk, visszakérjük a pénzt, és ez esetben semleges értékeléssel zárjuk le az adásvételt.

Szó nélkül visszaadta a pénzt.

2011. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!