Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos kislányomnak a...

Két hónapos kislányomnak a szemfoga helyén olyan mintha jönne a foga, felhivtam tegnap a dokinkat és azt mondta hogy az hámgyöngy de nem mondta el hogy mi az, mi lehet az? és hogy milyen tünetei vagy kezelése van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ott kellett volna rákérdezned. Soha ne gyere el úgy a dokitól, védőnőtöl, hogy valami nem tiszta!

Rákerestem a google-ban, de túl sok jót nem írnak...

Én visszamennék, és tisztázám a dokival hogy mi van és mit kell tenni.

2009. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
na amásik, h ha csak telefonáltál akkor honnan tudja a doki h mi az, tanácsadáson mutasd meg
2009. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most kicsit elkezdtem aggódni. Épp a héten tettem fel egy kérdést, hogy lehetséges-e, hogy jön a két hónapos fiam foga. Merthogy észrevettem, hogy a szintén a szemfoga környékén van valami. Igazából már ki is bújt, teljesen ugyanolyan, mintha fognak a csúcsa lenne, kemény, fehér. Csak éppen túl korán még ehhez szerintem és nem igazán jó helyen, mert ugye a metszőfogak jönnek elsőként általában.

De kaptam egy pár megnyugtató választ, hogy lehet, hogy már fog és az is lehet, hogy az jön elsőként, megnyugtattam magam.

De lehet, hogy mégsem? Lehet, hogy nálunk is ez a gond?

Én csak a jövőhéten tudok dokihoz menni, akkor megyünk ellenőrzésre.

A te kislányodé hogy néz ki? Kemény, fehér?

2009. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első kommentálónak mondanám, hogy felhívtam nem pedig elmentem a dokihoz, és nem okoskodást vártam hanem egy választ, hogy mi lehet az. Esetleg valakinek volt e ilyen és hátha tudja hogy mi ez, mint a harmadik kommentáló.

A harmadik kommentálónak mondanám, hogy igen olyan mintha fog lenne, fehér, kemény, és már kint van a hegye. Teljesen olyan mintha fog lenne. De nekem is az volt a fura, hogy ilyen hamar jön a szemfoga. Lehet, hogy mégis az. Bocsi nem akartalak megijeszteni, csak én megijedtem, hogy ilyen hamar jön a szemfog.

2009. febr. 5. 08:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Kozben en annyit leptem a dologban, hogy tegnap felhivtam a dokit, de a recepcioson kivul massal nem tudtam beszelni. Szerinte ez nem egeto problema es boven raerunk vele a jovoheti ellenorzesig, majd mutassam meg ott. Hm.

Ugyhogy netezgettem es kerestem orvos valaszol topic-okat, kb negy dokinak megirtam a problemat. Eddig egy valaszolt, szerinte nem kell aggodni, mert eleg kicsi az eselye, hogy barmi mas legyen, foleg ha ennyire fogszeru, tehat feher es kemeny. Azzal nyugtat, hogy a fogzas eleg nagy szorast mutat, nem az en fiam az elso, akinek ilyen hamar kibujik az elso foga, es bar altalaban valoban a metszofogak jonnek eloszor, de ebben is lehet elteres, latott o mar boven olyat, hogy hatso, vagy szemfogak bujtak ki. Szoval majd mutassam meg eloben is valakinek, addig is figyeljem, hogy meg mindig fogszeru-e, de ha barmi rendelleneset latok, akkor azonnal mutassam meg dokinak.

Hat ennyi. Majd ha egyszer valaszol a tobbi is, akkor azokat is leirom, vagy bemasolom ide neked.

2009. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem odairni, de gondolom, hogy kitalaltad, hogy a harmadik valaszolo voltam.
2009. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!