Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen mit adjak a babára ha...

Télen mit adjak a babára ha sétálni viszem?

Figyelt kérdés
Lányom 6 hetes, ha sétálni megyünk, adok rá egy bodyt, hosszúújjú rugit, egy vastagabb rugit, és úgy bele az overálba.Babakocsink mózeskosaras, ami jó meleg.Túlöltöztetem?
2009. febr. 4. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez így jó. az én fiam 8,5 hós és rajta is van szerintem ennyi cucc.
2009. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ha babakocsival megyünk akkor,harisnya,egy vékonyabb zokni a harisnya alatt és egy vastagabb felette,egy vékonyabb garbó,hosszúujjú body és egy bazi vastag overál,plusz a kocsin lábzsák és alatta egy vastag pléd.Jahmsál sapka természetesen.

Ha mei tai vagy hordozókendő van nálunk,akkor nem szoktam ilyen vastagon,mert épp eléggé melege lesz a testemtől.

2009. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy body-t, egy rugit adok rá, úgy az overálba bele! Persze belecsavarom egy jó vastag plédbe, és így kerül a babakocsi mózeskosarába, ami szintén vastag. Kap még sapkát, sálat, kesztyűt.
2009. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én bodyt, zoknit, vastagabb hosszú ujjú rugit, pulóvert, sapkát vagy bodyt, zoknit, vastag nadrágot, vastag pulóvert, sapkát adok rá, így az overálba és bele a kocsiba és rá még egy vastag pléd megy.
2009. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!