Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápis babának teát mindenképp...

Tápis babának teát mindenképp adni kell? és ha ezért nem fog enni, mert eltelíti a gyomrát a tea? Babuci napi 5x180ml eszik, az jó nem? Elkezdhetek már kóstoltatni? 4hónapos 4napos!

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én vizet adtam ,nem teát!!!És elkezdtem kóstoltatni 4 hónaposan!
2011. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp adj neki valami folyadékot. Hiába van a tápszerbe víz, az mégiscsak étel neki. Attól ne félj, hogy nem fog enni, az hamar átmegy a gyomrán. Te sem sokáig bírod, ha csak vizet iszol, csak egy kevés ideig nem érzed tőle, hogy éhes vagy.

Ha szeretnéd elkezdhetsz kóstoltatni.

2011. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja igen,és még kóstoltatás előtt adjak neki inkább tejpépet?Nem bízom az itteni nővérkében,külföldön élek és tök egyedül vagyok!
2011. jan. 24. 16:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Mennyi vizet kell neki adni és milyen időközönként?
2011. jan. 24. 16:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Én utána adnám a tejpépet.

Kóstoltatások után mindenképp kínáld meg, illetve napközbe többször...esetleg amikor sír. Ha nem kell neki úgysem fog inni. De majd kitapasztalod.

2011. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így ahogy az utolsó írta!
2011. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én fiaim tápszeresek voltak, és 10-11 hós korukra fogadták el a vizet. Doki azt mondta nincs gond.

Utána amikor már ugy érezték kell neki, akkor itták a vizet, ennyi. Teát nem igen kaptak utána se.

2011. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!de mégis mennyi vizet?
2011. jan. 24. 16:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Amennyit kér. Kínáld meg és engedd, hogy annyit igyon amennyit akar. Az enyém 1 hónapos kora óta iszik vizet is, az első hónapokban néhány 10 ml-t, max 1.5 dl-t naponta.
2011. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi kislányunk 7,5 hónapos, másfél hónapja kap tápszert. Nekünk semmi folyadékot nem fogad el, próbáltuk a vizet, gyümölcsleveket, teát, semmi nem kellett. Orvosunk azt mondta, nem baj, ha nem szomjas, nem iszik, ez nem gond.
2011. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!