Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés 9-25 kg bekötés?...

Autósülés 9-25 kg bekötés? Tanácsot kérnék.

Figyelt kérdés

Egy Pierre Cardin PS 288 -as típusú ülést vettünk a lányomnak. Ez dönthető és a használati útmutató szerint úgy kell bekötni, hogy az ülést fekvőbe tesszük, az ülés részét felhajtjuk, hátul elvezetjük a biztonsági övet, becsatoljuk, vissza rögzitjük az ülést, és az övfeszesítővel szorosra húzzuk az övet. Mivel a hátsó biztonsági öv nagyobb, mint hogy megfeszüljön eleve az ülésnél, nem értem az övfeszítő funkciót. Csak a felső átlósan jövőt kéne a rajz szerint betenni, a csathoz közelebbi övfeszesítőbe. A másik oldali, övfeszítőt ha erre az oldara kötöm nem is kell használni? Balesetnél pedig az autó biztonsági öve fogja automatikusan megfeszíteni az öv alsó részét is?

Remélem érthető voltam, nem tudom pontosabban megfogalmazni.

Köszi a válaszokat!


2009. febr. 4. 15:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!