Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés kéne vennem, de azt...

Autósülés kéne vennem, de azt sem tudom, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Segítsetek létszi, mert nem tudom, hogyan kezdjek neki a vásárlásnak. Honnan tudom, hogy mennyire felelt meg a törésteszteken? Dönthetőt keresek, max. 40 ezrem van rá. Milyen márkát érdemes néznem?
2011. szept. 15. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Indulj a Goggle-lal, keresőszavak: ADAC gyerekülés törésteszt, kapsz egy csomó találatot magyar babás és autós honlapokra, ahol minden év tesztjei megtalálhatóak, szöveges magyarázatokkal.

Keresgélj fórumokon is, ott is sok hasznos információt össze lehet szedegetni.

Ja, és Youtube-on is nézz meg néhány töréstesztes (car seat crash test) videót,érdekes és érdemes, mert a saját szemeddel láthatod, hogy miért lényeges pl. a váll-fej-és csípővédelem egy ülésnél)

Sok sikert!

2011. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.

Az ADAC-teszt a legjobb. Szerintem a "közepes" jelzés még elfogadható, de annál rosszabbat ne vegyél.

Ha már stabilan ül, akkor 9-18 kg-osat, ha még nem, akkor 0-18 kg-osat vegyetek, mert azt menetiránynak háttal is be lehet kötni.

Nekünk Nania van, huszonvalamennyi ezer volt. Közepest kapott, olcsó, nagyon szeret benne a fiam utazni és nincs rá semmi panaszunk. :)

2011. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is NANIÁT vettem,használtan volt 7000FT,de szerintem tökéletes darab:

[link]

2011. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék használtat. Bár valószínűleg nem volt balesete, de elhasználódhatott, és akkor már nem véd olyan jól baleset esetén, főleg, ha 5 évnél idősebb ülés.
2011. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

40 ezerért ár tök jókat lehet kapni.

nekünk is NANIA van, teljesen kényelmes, dönthető, baba magazinban volt kupon hozzá, pár ezerrel olcsóbban tudtuk megvenni.

meg vagyunk vele elégedve.

érdemes megnézni a brendon oldalán, hogy az épp aktuális hónapban van e akció.

:)

sok sikert.

2011. szept. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. szept. 16. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!