Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elszínezheti a cékla a szoptat...

Elszínezheti a cékla a szoptatott babám vizeletét?

Figyelt kérdés
Kb. egy csepp, nagyon halvány, rózsaszínes foltot találtam a kislányom pisis pelusán. Előtte megettem egy csomó céklát. Lehet attól? Esetleg valaki tapasztalta már?
2011. jan. 24. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos attól van. :)
2011. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég gyakori, ne idegeskedj!
2011. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én csak azt tudom, hogy ha már hozzátáplálsz, akkor igen. A kakija piros lesz, a popsijáról alig lehet levakarni a rózsaszín céklaszínt, és igen, ilyenkor lehet a vizeletben is. De ez a hozzátáplálás.

Szoptatásnál nem hiszem ,hogy ez látszódna a gyereken, hiszen a tejed sem lesz a céklától rózsaszín vagy lila. Inkább az lehet ,hogy ha nagyon koncentrált a vizeletük, akkor ez ilyen kis narancssárgás, rózsaszínes foltként jelenik meg a pelusban. Tehát több folyadékra van szüksége. A kórházban is vitte a szobatársam a kisfia pirosas-narancssárgás foltos pelusát a csecsemősöknek, ott mondták, hogy több folyadék kell a babának.

2011. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és egyéb tünet semmi nincs, jókedvű, aktív, örökmozgó, olyan mint előtte. Nem nyafis, nem sírós.
2011. jan. 24. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is elszínezheti, elvégre a te pisid is lila lesz tőle (gondolom, mert az enyém az szokott lenni). Ne aggódj! :)

Ha holnap is színes lesz, akkor esetleg kérdezz rá a dokinál...

2011. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen és ez természetes.nekem a 4 éves fiam imádja a céklát.sokszor magába is eszi.a pisije olyankor piros.és volt hogy a kakijába piros darabok is voltak.ne aggódj.semmi baja.először én is megijedtem.az oviba azt élvezték hogy pirosat pisilnek.
2011. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!