Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 11 honapos kisfiam meg...

Baj ha 11 honapos kisfiam meg csak neha integet papat nem tapsikol es nem megy meg?

Figyelt kérdés

Kicsit aggaszt pedig minden nap mutatjuk neki de egyszeruen nem erdekli. Neha mikor o ugy gondolja elkezd integetni jatszas kozben:(

Amugy ugyes baba csak kicsit lustacska:)

Mondani mondja hogy aja, apa, mama, papa, nem, de, erem, es ennyi...ilyen korban tobbet kellene mar?

Erdekelne mas babak tudasa is:)


2009. febr. 4. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
nem baj...kisfiúk amúgy is lustábbak...de sztem ne hasonlítgasd máshoz....
2009. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én tudok olyat hogy nagyon levolt maradva és mikkor ovodás korába ujra találkoztam vele nagyon szép fejlett gyerek volt
2009. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 1 hét múlva lesz 11 hós a kisfiam.

Tapsolni nem tud, mert amikor próbáljuk, ökölbe szorítja a kezeit. Ha más kezéhet csattogtatja a sajátját, úgy "tapsol".

Integetni szintén nem integet, befeszíti a kezét közben, így gyakorolni sem tudjuk vele:(

Mondani csak a saját nyelvén mond dolgokat, de inkább halandzsázik:)

Amúgy nagyon eleven, mászik mint a rakéta, feláll, lépked, pakol, nyitogat, szerel... Szóval sokmindent csinál, csak épp nem integet, nem tapsizik.

Anyu óvónő, de megnyugtatott, hogy a fiúk később csinálnak szinte mindent...és különben is minden gyerek más és más.

2009. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Utolso hozzaszolonak koszonom a leirtakat mert megnyugtattal, szinte hasonloan ugyeskedik az en kis fiam is.:)

2009. febr. 4. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
hülyeség, hogy a fiúk lustábbak. nem nemhez, hanem gyermekhez kötött ez a dolog. az én fiam 8 hós és integet, 6 hótól tapsizik. az unokahugi nem. nem vagytok lemaradva, egyáltalán nem, de a fiúk lustábbak szöveg nem igaz...
2009. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsonak uzenem hogy nem akartam megbantani a fiuk lustabb jelzovel csak anyukam is mondta hogy az ocsi nagyon kis lusti volt es persze most a kisfiam es en csak ebbol kovetkeztettem:) persze gyerek fuggo! De nalunk ugy tunik igaz!:)

Jo babazast!

2009. febr. 4. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem is gyerekfüggő.A barátnőm kislánya 8 hós lesz,és még nem is forog,az én fiam ennyi idősen már forgott,és fel akart ülni.
2009. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!