Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatti nem alvás...

Fogzás miatti nem alvás meddig tart? Még nagyon az elején vagyunk.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ha áttöri íz ínyét, akkor már jobb lesz. Szorozva 20-al.
2011. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi aug óta nem alszunk normálisan nem tudom h fog miatt, v mi miatt, még sehol semmi 7 hós múlt :S már hozzászoktam...
2011. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

mi több, mint négy hónapja éjszakázunk a foga miatt (4-6 ébredés/éj )de a végét bizony nem látom. 4 fogunk van eddig.

és én nem tudom megszokni...

reméljük nálatok nem lesz ilyen hosszú!

2011. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a tartós 4 ébredés / éjnél besokaltam és vettünk egy borostyánláncot. Csak nappal van rajta, de már másnap hatásos volt, vagy éppen akkor történt csoda és már nem ébredt csak max 2X.
2011. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám tökéletes alvó volt!Míg ki nem jött az első foga! Ez 7-8 hós korában volt!Azóta kint van a 16.már most 17 hós! Szóval neki míg ki nem jött ez a 16 fog addig nagyon rosszul aludt:(!Most elvileg nyugi van mert az utsó hátsó 4 fog később jön! Mióta megvan a 16.fog jól alszik:)!KOPKOPKOP
2011. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom 7 hós és bizony a jó alvó babámmal 2 napja elkezdtük az éjszakázást.:(Eddig 2 foga jött ki 1,5 héten belül.Hőemelkedése is van és este csak nyöszörög meg felsír.Annyira sajnálom.:(Szegényeknek biztos nagyon rossz és ők nem tehetnek erről.Hozzá kell szokni,hogy most ilyen időszak fog következni,tudom,hogy nehéz,de ezen is túlleszünk.:)
2011. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!