Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatti nem alvás?...

Fogzás miatti nem alvás? Milyen szer vált be nálatok?

Figyelt kérdés

Amit kipróbáltunk:

dologél - nem vált be

dentinox - kb 10 percig jó

viburcol - nem vált be

osanit homeos golyó - nem vált be

nurofen kúp - na ez jó, de nem adhatom állandóan


most ott tartunk, hogy a jó alvó kislányom nem alszik nappal 1 óránál többet összesen, éjjel meg fél óránként felsír, vissza kell altatni, ja és napközben üvölt, ordít, és ez már egy hete megy.....valami tanács? totál fáradtak vagyunk!


2010. szept. 2. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy szer van rá: a türelem.

Sajnos ezen minden kicsinek át kell esni.

2010. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezen mindenki tul kell legyen,nalam a dentinox gel bevalt ,pl.amikor felsirt ejjel,gyorsan bekentem es aludt is tovabb ket harom orat egyhuzamban,utana kezdodott minden elolrol>>>
2010. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én alvás előtt bekenem dentinox-al, az legalább addig segít, míg elaltatom, aztán amikor felébred sírva kap egy adag nurofen szuszpenziót. Éjjel még eszik 2x, de amúgy ettől jól alszik.

Ja igen, minden nap adom neki, kb 4 napja a nurofent, de csak akkor, ha felsír, nem éhes nem szomjas és nem tudom megnyugtatni. Már kidugta a fejét az alsó két fog, szerintem nemsokára vége ennek a nehéz időszaknak, remélem nektek is hamar vége lesz :)

2010. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nálunk 3 hósan kezdődött a fogzás, és gyakorlatilag azóta ez megy, most egy éves... a legjobb esetben is kétszer felkelt éjjel. Most (lekopogom) 6 napja végigalussza az éjszakát, a következő szereket adtuk neki:

chamomilla 15 ch 5 db bogyó

mercurius solubilis 9 ch 5 bogyó

és egy db sedatif pc

vízben feloldottam mind és lefekvés előtt beadtuk, 5 napig kapta.

addig nekünk sem hatott semmi más, de ez a kombinció úgy látszik bejött. persze azért kérdezz rá az orvosnál, hogy kaphatja-e ezeket a te babád, mert nem is tudom mennyi idős, a miénk már egy éves.

ja kipróbálhatod még a gengigélt is az inyére

2010. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ugyan ezt csinálja a lányom másfél hónapja. Nálunk se vált be semmi, a doktornő a nurofen szuszpenziót javasolta, de gyógyszert nem szívesen adok neki. Viburcol kúpot és chamomilla golyócskát, dentinox gélt próbálgatjuk.

8hós

2010. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak most egyszerre 8 foga készülődik kibújni.

Nálunk is egész nap megy a sírás, sehol sem jó, csak anya-anya. Ma megnézte a doki, és írt föl neki Cataflan cseppeket a fogára fájdalomcsillapítóként, mert az én kisfiam lassan egy hete még enni sem eszik szinte semmit.

Mennyi idős a babád?

Kisfiam 16 hónapos

2010. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ja lemaradt, 7,5 hónapos!


köszi a válaszokat:( akkor látom, tényleg az idő oldja meg.

amit még nem próbáltunk az a chamomilla, de sokszor olvastam, hogy az sem mindenkinél vált be...mindenesetre megpróbáljuk....hát akkor kitartás mindenkinek....ezek a fogak...

2010. szept. 2. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!