Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés a tejem éjszakára!...

Kevés a tejem éjszakára! Milyen tápszert ajánlanátok egy 6,5 hós babának?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold a válaszod!
2011. jan. 25. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia


En nem vagyok olyan tapasztalt tapszer ugyben, de most 1 honapig Magyarorszagon voltam es kiprobaltunk tobb felet is, mert amit vittunk el fogyott 1 het alatt (nem egy honapra kesultunk, csak ott ragadtunk, mert jol ereztunk magunkat).

Amit angliaban eszik a lanyom otthon nem kaphato, viszont itt nincs akkora valasztek, igy az otthoniakat nem ismertem.

Eloszor hipp tapszert vettunk ami nekunk nagyon nem jott be.Az izevel nem volt gond, viszont olyan csomos volt, hogy mindig eldugult a cumisuveg.

Milupas Milumilt vettunk tobb felet is es meg voltam elegedve vele (milupanak az aptamilja van csak angliaban es azzal is minden rendben volt amikor azt vettuk).

Unokatesomek koraszulott babajanak a humana HA tapszer jo csak.

Igazabol ez a baba gyomratol fugg, hogy mit bir.

A HA-s tapszerek eleg rossz izuek viszont konnyebben emeszthetoek.A lanyom birja a simat, igy mi mindig azt veszunk Neki.

Esetleg ha van tapszeres babas ismerosotok kerhetnel toluk egy ket evesre valot, hogy meg nezd nem okoz-e hasfajast stb-t.

Remelem gyorsan megtalajatok a nektek valot :)

Jo egeszseget.

2011. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gyerekorvosotoknak kell eldönteni hogy melyik a számára megfelelő. bár van ismerősöm aki az ötödik tápszert veszi mert egyik sem ízlik a babának és nem nagyon akarja megenni.


a lányom novalac AC tápszert kap, kifejezetten hasfájósoknak van. ma írtak fel Milupa Milumil HA1-et, de végül nem váltottam ki mert ugyanot lett volna mint a Novalac árban, és azt legalább tudom hogy szereti.

2011. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második vagyok, még annyit: a milupát azért írta fel a dokink, mivel koraszülöttként a milupa nenatalt adtam neki ha olykor pótlás kellett.
2011. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a doki a Humana HA1 LC Pufa tápszert írta fel alapból. Aztán sajnos a kisfiam nem akarta meginni (a keserű íze miatt). Dokink azt mondta, próbáljuk ki a Beba tápszert, de először abból is HA-sat írt fel. Sajna ez is elég keserűnek bizonyult, így ezt sem fogadta el.

Aztán vettünk sima Beba aktív tápit (most már Beba Pro néven kapható), ezt nagyon szerette a kisfiam, jó az íze is (kóstoltam, eléggé hasonlít az anyatejhez az íze), de sajna elég drága (3000 Ft körül van egy dobozzal).

Aztán ajánlották a Humana jó éjt tápszert, ami 6 hónapos kortól adható, vaníliás ízesítésű, és a Müllerben csak 1790 Ft. Így kb. 6,5 hónapos kora után ezt a fajtát vettük kisfiamnak, egészen 1 éves koráig.

2011. jan. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nigra ***** válasza:
Én is a Milupa Jó éjszakát tápiját javaslom, ha a babád teljesen egészséges 1-es jelzésűt már nem fognak felírni, mivel támogatás sincs rá fél éves kortól. De szerintem is kérdezd meg az orvost melyiket ajánlja.
2011. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel elmúlt 6 hónapos, én mindenképpen 2-es tápszert adnék neki,bár tudom,hogy a legtöbb 1-es adható akár 1 éves korig is,de mégsem olyan laktató,mint a 2-esek. A babám Humana HA tápszert eszik,neki ez jön be,bár sokan mondják hogy a picikéjük nem fogadja el a kesernyés íze miatt. Mivel az anyatej édeskés,mindenképpen valami jobb ízű tápszert válassz szerintem. Jó a Humana jó éjszakát vaníliás is.De sima Milumil 2-es,vagy Beba Pro 2-es tápszer is jó választás. A HA tápszerek rosszabb ízűek,ezeket lehet hogy nem fogadná el a picikéd.

2011. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem tápszert adnál éjszakára, hanem tejpépet? A tejpép után meg szopizhat, így biztosan elég lesz neki éjszakára a kaja.

Én így csináltam, és onnantól a fiam át is aludta az éjszakákat szerencsére:)

2011. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is tejpépet adnék,vagy Sinlacot.Szopi,aztán pép.
2011. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!