Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 kilós, hason alvó kisfiúnak...

8 kilós, hason alvó kisfiúnak milyen pelust ajánlanátok éjszakára?

Figyelt kérdés
Most DM-est használunk, ez reggelre átázik a pocaknál. A nővére 4-es Liberoját is kipróbáltam már éjszakára, de az sem sokkal jobb. Valami olyan kellene, ami elől magasra feljön és nagyon sok pisit kibír.
2010. ápr. 13. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi a 4.es pamperst használunk. Nekem nincs szerencsére ilyen problémám. Kisfiam paraméterei stimmelnek a tiéddel :).
2010. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

csak azt tudtam volna ajánlani,hogy egyel nagyobbat vegyél neki éjjelre ,mint amit nappal használ.

Egyébként nekem is a kisfiam anno mindig kipisilt éjjel-hason feküdt ő is.

aztán kapott eggyel nagyobb méretet,plussz "gumibugyit" és az megoldotta a gondjainkat :)

Ezen kívül ha éjjel felébred,cseréld át a pelusát ha tudod... más 5letem nincs :(

2010. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
a 4-es Libero az eggyel nagyobb, de az sem bírja. Ki szoktam cserélni, ha olyan a helyzet, de akkor nehezebben alszik vissza. Már arra is gondoltam, h 2 pelust adok rá. :))
2010. ápr. 13. 16:06
 4/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 kg és a 4-es Pampers kibírja neki egész éjszaka, pedig ő elég sokat pisil, mert még éjjel is szopik.
2010. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi is sokféle pelust kipróbáltunk, és a Huggies 3-as vált be a legjobban. Az én fiam is 8 kilós, próbáltuk a Liberót, Pamperst, tesco-st (ennek magasabbra jön fel a dereka), de a huggiesnak erős, és nagyon rugalmasa a derékgumírozása, és nem engedte ki sosem a pisit.
2010. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor a Pamperst vagy Huggiest kellene kipróbálnom.


Hason alvósok! A kettő közül melyik a jobb?

2010. ápr. 15. 13:40
 7/15 anonim ***** válasza:
Bár már nagyobb az én csemetém, de a Pampers vált be estére. Szerintem jobban is érzi magát benne. Napközben a rossmann-ost használja, bár már leszokóban van a pelusról. Nálam a Libero csak napközben vált be, a Huggiesel nem voltam megelégedve.
2010. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

AZ én fiam 9 hónapos, nekünk meg nem vált be se a pampers, se a huggies, mindkettővel volt baleset. De nekünk pl. a libero kiváló, soha, egyszer sem ázott át, pedig hason alszik, sőt össze vissza mocorog is álmában, közlekedik a kiságyban.

Próbáld ki mindkettőt, de először csak kis csomaggal vegyél, mert babafüggő, kinek melyik válik be.

2010. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9kilós, hason alvós kisfiam Pampers active baby-ben alszik, még nem folyt ki neki soha.
2010. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen problémám volt a pelenkával. Szeretem a pamperst, de nem bírja ki a 12 órás éjszakánkat. Kipróbáltam a huggiest, és BEJÖTT!!! Még most is meglepődöm, de egy csepp se ment ki azóta. Ennek már 3 hete. Sokkal többet tud bezárni, mint a többi. Mi most nappal pampers, éjjel huggiest használunk.
2010. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!