Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném visszaszoktatni 15...

Szeretném visszaszoktatni 15 hónapos gyermekemet a kiságyába éjszakára! Milyen módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hajnal körül megébred és köztünk alszik tovább reggelig, mert különben üvölt, ha nem vesszük ki az ágyából. Kb. 4 hónapja van így, folyamatosan "hozta előre" az ébredéseket, eleinte csak 5-kor kellett kivinni, már most jó, ha 2-ig az ágyában alszik!


Egyszer mr próbáltam visszaszoktatni, bent maradtam vele az ágya mellett, nem vettem ki. Nem sírt,de 4 órát fent volt és állt a kiságyban, én hamarabb elaludtam ülve a szőnyegen!

Ezt 4 napig csináltuk, aztán lebetegedett (náthás volt) és kárba veszett az addig elért eredmény...


Van aki híve annak a módszernke, hogy be se kell menni a gyerkőchöz, hagyni kell sírni?


2011. aug. 1. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn biztosan nem hagynám sírni....
2011. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is u.az a helyzet, mint nálatok.

Sír, ha nem veszem ki. Amint lerakom a mi ágyunkra, már alszik is. :)

De mikor mélyen szunyókál, én visszateszem a kiságyba.

Néha húzza reggelig, de van, hogy 1-2 óra múlva megint ébred és ki kell venni.

Hát, az van. Ordítani nem hagyom, és én is szeretnék pihenni, úgyhogy marad ez a megoldás. :)

Nem mentél velem sokra, csak legalább tudod, hogy nem vagy egyedül ezzel a dologgal :D

2011. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vissza alszik,próbáld meg vissza tenni a kiságyba.
2011. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!