Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől színeződik el a kicsi foga?

Mitől színeződik el a kicsi foga?

Figyelt kérdés
Nem iszik sok teát, kb 4dl. Minden este mossa a fogát, én is segítek neki és kb 1 hete vettem észre, hogy az első 2 foga kezd sárgulni. Addig teát ivott, most már vizet iszik csak.
2011. jan. 26. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

az én fiamnak egy nagyon erős, gyomorra húzódott nátha után kezdtek el barnulni, feketedni a fogai. Voltunk fogorvosnál, letisztította, és azt mondta figyelni kell.

Ha rövid időn belül megint elkezd színeződni a fog, belgyógyászati kivizsgálásra lesz szükség, mert a nyálában, emésztőrendszerében lehet valami.

Szeptember végén kezdődött, január elején voltunk a fogorvosnál, majdnem feketék voltak már a fogacskái, rendszeres ápolás után is. 3 éves.

2011. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!