Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kicsi lánynak...

3 hónapos kicsi lánynak milyen fogzás-átvészelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egyszerre jön az alsó és a felső két foga és eléggé nyűgös miatta, nemigen tudott délután aludni miatta.

Gyors tippeket kérnék!


2011. nov. 14. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a patikákban olyan kenőcsöt, ami lezsibbasztja a z ínyét és gyógynövényes. Ezáltal kicsit megnyugszik tőle.

Lányomnak is 3 hónaposan kezdett jönni az alsó 4 foga..

2011. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Dentinoxot vettem a patikában.
2011. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dentinox, chamomilla, vész esetén viburcol kúp, nekünk ezek segítetek. Na meg persze sok-sok türelem.
2011. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dentinox az ínyére max napi 3x borsónyi mennyiség.

Mellé napi 3*5 golyócska vízben feloldva a Chamomilla Vulgaris-ból és éjjel sem lesz gondja.Ha nagyon vészes a helyzet akkor Vibrucol kúpot adhatsz neki, de én előbb a homeopátiával próbálkoznék és csak akkor a durvább dolgokkal ha tényleg muszály!.A Dentinox és a Chamomilla amúgy nyugodtan használható együtt is!

Minden jót, sok, gyors fogacskát és kitartást nektek! :)

10,5 hós, 4 fogú kiscsaj anyuja :)

2011. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Disi ***** válasza:
Az első hozzászóló valószínűleg a Dologélre gondol. Nálunk még csak ömlik a nyála, de én is szeretnék előre készülni, ezért vettem hogy legyen itthon. Nekem is a Dologélt és a Dentinoxot ajánlották, én azért választottam az előbbit, mert a Dentinoxban Lidocain van, így vigyázni kell hogy hányszor használja az ember, míg a Dologel gyógynövény alapú, így annál nincs korlát. Hogy aztán beválik-e azt majd az idő eldönti. 4 hós baba anyukája
2011. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dologél!

ha nagy a baj, akkor Dentinox.

2011. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is dologélt vettem, hogy legyen itthon, ha már kelleni fog.
2011. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!