Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Salgótarjáni anyukák! Mivel...

Salgótarjáni anyukák! Mivel itt semmi lehetőség nincs elvinni egy játszóházba vagy baba-mama programra a gyermeketeket, mit csináltok ilyen időben velük? Főleg azok, akiknek nincs gyerekes ismerősük!

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem salgótarjáni vagyok, de le kell írjam, hogy nekünk kész nyűg a baba-mama klub, a védőnő állandóan nyúz vele. Bent is lehet mondókázni, lovagoltatni, höcögtetni stb. Sokkal élvezetesebb, mint a baba-mama klub "kötelező" programjai.
2011. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, salgótarjániak vagyunk. 7 hónapos a kislányunk. Első baba, nekünk sem nagyon van kisgyermekes ismerős. Vagy aki van az messzebb lakik :(

Beteg is volt 2 hónapig ( nátha ), sétálni is nagyon óvatosan, azaz ritkán vittük.

Párom össze-vissza műszakban dolgozik, napközben én vagyok itthon a babával. Most tanulunk enni etetőszékben, ezzel elég sok idő elmegy... De max én is játszok vele, egymagában nem nagyon van el.

Amúgy van egy baba-mama klub a SITI-ben, de én még nem voltam.

Mennyi idős a gyermeked? :)

2011. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14 hónapos!Azért szerettem volna ha valahova eltudnánk menni,mert így is annyira anyás,hogy ha valaki is jön hozzánk egyből csak bújik hozzám és le sem tudom tenni őt.Egész nap csak velem van.Félek,hogy félős lesz és nem fogja szeretni az embereket vagy gyerekeket.
2011. jan. 31. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!