Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A SOTE II-n van lehetőség...

A SOTE II-n van lehetőség baba-fülbelövésre? Ha igen, mennyibe kerül? Saját fülbevalót tesznek bele? Szülés utáni hányadik napon szokták csinálni?

Figyelt kérdés
Köszi!
2009. szept. 20. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kórházban nem csinálnak fülbelövést, ott egy nagyobb tűvel átszúrják a baba fülecskéjét és sebész-fonalat tesznek bele...


Fülbelövést nagyobb kozmetikákban vagy ékszerészeknél csinálnak.


Javaslom, hogy mindjárt cseréld át egy arany fülbevalóra (kisbabának beakasztóst, ringlist vegyél, hogy ne essen ki és ne akadjon be semmibe), mert az arany biztosan nem allergizál!!!

(Az én kislányom sajnos életreszóló fém-allergiát kapott a belőtt fülbevalótól, hiába volt ráírva, hogy "orvosi-króm, allergiamentes")

2009. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Szúrják, aznap, amikor mentek haza. Már nem emlékszem, hogy mennyit kellett fizetni, talán 3-4000 Ft-ot. Saját fülbevalót tesznek be. Reggel elkérik, órákra beáztatják alkoholba.

Az én lányom aludt, amikor utána bementem hozzá. Minél kisebb a baba, annál kevésbé érzi. Én ezért akartam már a kórházban megcsináltatni. Doktornő szúrta, szép lett, azóta sincs baj vele, nem gyulladt be.

Mivel megszokta, hogy van fülbevalója, nem is piszkálja a kicsi.

2009. szept. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Tavaly októberben,3000 Ft volt.Saját fülbevalót vittünk.Szerdán szültem,pénteken szúrták át.Amikor mentem a lányomért békésen aludt.Nem birizgálja.
2009. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!