Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem megfelelő egy baba...

Ha nem megfelelő egy baba mozgásfejlődése, akkor csak fizetős mozgásfejlesztésre van lehetőség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy van-e ingyenes Dévényes(orvosi javaslatra természetesen),vagy gyógytornász,vagy bármi ilyen lehetőség ami nem kerül sokezerbe.... (Kecskemét)
2010. okt. 7. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk Szegeden ingyen van,lehet hogy Kecskeméten is van,az orvos aki javasolta a tornát nem mondta?
2010. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A háziorvos tud beutalót adni gyógytornászhoz -- mi így jártunk 9 hónapig ingyen.
2010. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Orvosi javallatra nem kell fizetni a Dévényesnek. Meg hát sokféle torna van, az orvos biztosan ingyenesre, vagyis tb-támogatottra fogja küldeni.

Ez olyan, hogy mehetsz sztk-s nődokihoz, meg fogadhatsz magánt is, ha biztosra akarsz menni.

2010. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, de nálunk 3-4 hónapot kell várni rá. Az megy egy pici babánál nagyon sok idő. Úgyhogy marad a fizetős.
2010. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi is úgy jártunk,mint a 18.47-es.Egy hónapot kellett várni a tornára.Elmentünk kétszer,aztán egy hónap szabadságra ment a gyógytornász.Még szerencse,hogy már az első egy hónapos várakozási idő közben kerestem magán gyógytornászt,aki heti kétszer foglalkozik a fiammal,természetesen pénzért.Ez a magyar egészségügy
2010. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd csak holnap megyünk a doktornőhöz,ma csak telefonon érdeklődött,hogy áll a gyerek a mozgással,de mivel nem igazán aktív,így azt mondta a d.nő,hogy holnap megbeszéljük,hogy hogyan tov. Gondolom,hogy valami mozgásfejlesztőhöz küld. Viszont még csak olyanokat hallottam,olvastam,akik pénzért járnak. Ezért kérdeztem.
2010. okt. 7. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Van gyógytornász TB alapon is, ingyen, csak általában hosszú a várólista. Nekünk 2 hónapot kellett volna várni rá. Inkább elmentünk magánba.
2010. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Dévény torna nincs TB-alapon, az mindenképpen fizetős
2010. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dévény torna igenis van TB alapon!


Csak akkor ingyenes, ha a neurológus javasolja a dsgm tornát. Ha házidoki, azt nem fogadják el, és akkor perkálni kell.


A lényeg, hogy a házidoki küldjön el neurológushoz titeket és ő írjon beutalót a tornára.


Mi így járunk!

2010. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
VAN Dévény-torna TB-s alapon. Miskolcon legalábbis van. Nem vagyok hülye, a neurológus mondta, mint ahogy a várólistát is, mivel az egész térség gyerekeire egyetlen gyógytornász jut TB alapon. :-( Régebben több volt, de lefaragtak a költségekből, a régiek most mind magánban kénytelenek dolgozni.
2010. okt. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!