Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van ritkábban széklete?...

Mitől van ritkábban széklete? Hó végén lesz 6hónapos a kisfiam anyatajes, mivel jó étvágyú-nagy baba, már kb.1hónapja elkezdtem a hozzátáplálást (gyümis bébiételek, tejpép, Sinlac

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem,hogy elég pocakfájós volt,de már nem adok neki "gyógyszereket"csak édeskömény teát.Eddig rendben volt a széklete,napi 2-3x is,de most kb.2hete alig van neki,szinte csak 2naponta és van,hogy elég "krémes"állagú.Sokszor erölködik,de nem jövök rá,hogy pukizni akarna csak vagy a kaki miatt.Tegnap adtam neki barackos bébiételt,de semmi hatás.Mitől változhatott meg ilyen hirtelen a széklet?Szorulása lenne?
2009. febr. 5. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ameddig a babuci jókedvű, nincs miért aggódni. Mindegyik másképp hasznosítja a táplálékot. Nekem eddig csak anyatejet kapott, van hogy 2 napig semmi, van, hogy egy nap többször is produkál. Egyszer volt szorulása, akkor nagyon sírt, kínlódott és csak a glicerinkúp segített. Amikor végre sikerült neki kinyomni, nagyon sűrű volt, szinte egyben maradt.
2009. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!