Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak sálat a babámra?

Adjak sálat a babámra?

Figyelt kérdés

Ti adtok rá?Régen mikor én voltam gyerek olyan jó volt az a bukósisak szerű sapi,amit csak ránk húztak és az arcot is meg a nyakat is védte,de már nem találni sehol.Nem tudom hogy adjak e rá sálat, vagy elég a füles sapi meg az overál?

8 hónapos a babám


2009. febr. 5. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még csak 6 hónapos lesz, de a sapkát is gyűlöli. Szerintem amíg nem jár, és csak babakocsiban tologatod, addig elég az overál és a füles sapi, az is védi a nyakát.
2009. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

űrhajós sapka, így hívták :-) Még lehet találni itt-ott. Pl. vatera

[link]

2009. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az "űrhajós",kötött sapi,ami volt bojtos változatban is????Nagyon retro...,de praktikus volt.Az én babám 9 hós lesz,van sálunk,és ha hosszabb időre kimegyünk ráadom(az overál fölött kötöm meg)2 gyerekes anyuka
2009. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Piacokon még láttam ilyen sapit, legalább is nálunk van. ( hónaposak múltunk és adok rá sálat. Nem nagyon szereti, de inkább nyüszögjön míg ráadom, minthogy megfázzon.
2009. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, 8 hósak múltunk
2009. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig adok rá, hogy ne menjen be a hideg a nyakánál.
2009. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak előkét rakok a nyakába, mert állandóan "motorozik" fújja a nyálát, ha sétálunk, ezért, hogy ne legyen csurom vizes a nyaka.

11 hónapos a lányom

2009. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!