Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthás a babám, tele van az...

Náthás a babám, tele van az orra, ma reggel, amikor orrszívó-porszívóval kiszívtam neki, a bal orrlyukából élénkpiros vér jött. Mitől lehetett? Nagy bajt csináltam? Annyira megijedtem!

Figyelt kérdés

felsértettem neki? túl erősen szívtam? majdnem a minimumon volt a porszívó szívóereje beállítva, kicsit erősebben volt. vagy lehet, hogy üres volt az orra, és én erőltettem.

mással is előfordult már ilyen?


2009. febr. 5. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nagyon vérzik eleredt neki akkor elpattant egy hajszálér és függölegesen tartva eláll egy idő után a vérzés, legközelebb ovatosabban.

ha kicsit vérzik akkor vagy felsértetedd neki picit és attol vérzik ugyanugy ovatosabban szivd legközelebb vagy

a cucc kimarta az orrnyálkáját és attol vérezhet arrol nem etehetsz

ennyi

jah és ennek ellenére szivd sokszor merta pango váladék az orrüregbe középfülgyulladáshoz vezet

(családomba fül-orr-gégész van:) onnan tudom ezeket)

ne aggodj másaal is történik ilyen!

2009. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos csak valami erecske megpattant neki.nekunk is volt.megilyedtem,de nem volt semmi baja utana.nekik meg olyan gyengek az orrocskajuk,barmikor megpattanhat vala erecske.
2009. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán egy kis ér megpattant,előfordul,ne ijedj meg.A porszívó szívóereje nem befolyásolja az erősséget,ez rá is van írva a dobozra("A készülék a porszívó segítségével,de nem a porszívó erejével szív")Tehát tedd a maximumra nyugodtan.Illetve az is rajta van,h a készülék(az orrszívó)a szíváserősséget önmaga szabályozza!!!!De nézz utána,ha az megnyugtat:www.orrszivoporszivo.hu 2 gyerekes anyuka
2009. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2009. febr. 5. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Az általam használt orrszívó dobozán van olyan felirat, hogy max milyen teljesítményre szabad állítani a porszívót. Szerintem nézzétek meg a csomagolást ti is
2009. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!