Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Epert osszeturmixolva mikortol...

Epert osszeturmixolva mikortol lehet adni?

Figyelt kérdés
le formajaban 6honaptol is lehet ugy hallottam
2009. febr. 5. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy epret csak egyéves kor után szabad.
2009. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elek es itt azt mondta a doki a baratnomnek,hogy kezdje a hozza taplalast eperrel.mert sok benne a C vitamin.es eper let is arulnak 5honaposoknak.en is eloszor hallottam ezt azert kerdezem toletek.
2009. febr. 5. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
apró magvai és "szőrjei" (ami átpréseléskor is benne marad)miatt csak 1 év felett
2009. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat ez fura,mert en is igy tudtam ahogy ti irjatok,nem ertem itt mert veszik mashogy.a baratnom avval kezdte a hozzataplalast.minden rendben van naluk.de azert en kivarom akkor az 1evet.koszonom a valaszokat
2009. febr. 5. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Az epres bebietel, vagy ital ugy van keszitve, hogy nincs benne apro szor vagy magvak. De ezt hazilag nem hiszem, hogy meg tudod csinalni. A bolti epres bebietelt lehet adni a babanak annyi idos kortol, ami a csomagolason van. Tudom, hogy Hipp-nek van epres gyumolcspepje, azt adhatod nyugodtan.
2009. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt országa válogatja :-(. Ausztriában és Németországban 4 hónapos kortól lehet adni, nagyon sok bébiétel van eperrel és málnával, az én fiamnak a világon semmi baja nem lett tőle (8 hónaposan kapta), viszont imádja és nincs benne cukor. És benne vannak a szőrök is szerintem. Szóval sajnos ez nem egyértelmű. Ha leturmixolva leszűri az ember, akkor a magok elvileg kijönnek. Én egyszer nekiálltam meghámozni :-). Kb egy óra alatt kész lettem egy egész marokkal, viszont úgy már tutira nem allergizál, úgy lehet adni.
2009. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszike
2009. febr. 5. 13:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!