Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hányas babaruhákka...

Szerintetek hányas babaruhákkal készüljek, mire megszületik a pici?

Figyelt kérdés
Nyári babánk lesz! 🙂
máj. 11. 13:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
56-os ruhákkal. Lehet 1-2 50-es is, de hamar kifogja nőni. Nálunk példáúl az 50-es kicsi volt. Most a másodiknál 56-al fogok készülni, szintén nyáron fog születni.
máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg lány ruhám volt, de kisfiam lesz. Az uniszexek mellé vettem pár igazi fiúsat, de csak 56, 62. Van pár örökölt 50-esem. Abból nem érdekel, ha lányos, mert valószínűleg nem lesz rá szükség, de ha mégis, addig ne maradjon pucéran, amig beszerzek pár picit,de előre biztos nem veszek. Nagy babára számítok. Én is nyárra várom. Te mikorra?
máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudni..Kislányom 3 hós 55cm az 56ost hordja meg pár 62est de a 62 még nagy. Nemtudni.Én pl készültem pár 50essel.
máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56
máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nálunk 56-os volt a legkisebb, most 6 hetes, 62-68-as ruhákat hord. 55 cm-rel született.
máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
56-osból 4 darabot vettünk összesen. Abból kettő rugi már nem volt jó, kicsi volt neki. A másik kettő jó volt, de azok bodyk voltak. A többi 62-es volt.
máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Gondolj mindig arra, hogy semmi ok a panikra, mert szules utan se all meg a vilag es barmikor lehet rendelni vagy boltban venni meg ruhat, ha keves vagy nem jo a meret! :D


Mindenkinel mas aranyokkal es meretekkel szuletik baba, kinek ez, kinek az jo. Nagy atlagban kezdesnek az 56-os jo szokott lenni, de ha nem, veszel kisebbet, nagyobbat majd.

máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én 56 62 vel készültem.

50es nem volt, nagy babára számítottam már a terhesség elején is. Max 2 darabot vegyél ha akarsz, de ha nem lesz koraszülött akkor semmi szükség rá.

Es persze fontos szempont a ti termetetek is. Ha te születtél 2500 grammal párod 4000 grammal akkor valószínűleg 3 kiló körül születik.

máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56-ost vettem, az elso egy honapban azok is logtak rajta.
máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy kevés 56-ossal és 62-essel készültem. Az első alig hordta az 56-ost, a másodiknak a legelején még inkább 50-es kellett (volna) egy rövid ideig. Párat kaptunk/vettünk a születése után. Nem kellett kapkodni, mert 3 napot úgyis bent voltunk még és a baba sem halt bele, hogy 56-ost adtam rá addig. A testvéremnél mindegyik gyerek 62-essel kezdte a kinti életét.

A helyedben 50-est nem vennék előre, 5-6 56-os rövid bodyt mindenképpen, 62-esből pedig már nagyobb készletet. Ha nincs ellenedre, ezekből a méretekből másodkézből elég jó állapotú készleteket lehet venni, viszonylag jó áron is. Gyorsan kinövik és nem is amortizálják ennyi idősen még le.

máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!