Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik korszakot szeretted/sze...

Melyik korszakot szeretted/szereted legjobban a babádnál?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. jan. 26. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindig az aktualista:)

De mindiegyiket imadom imadtam :)

Ami meg nagyon kedves nekem az elso par hetMindig bekonnyesedik a szemem ha azokat a kepeket nezegetem amik akkor keszultek:)

2011. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor újszülöttek voltak,ill. a későbbieket is,kb. 1 éves korukig.Ettek,aludtak,játszottak,nyugodtak voltak.Későn kezdtek el fogzani,10 hós korukban,semmi gond nem volt addig.Picinek éjszaka is aludtak,2 hónapot voltam kórházban,nagyon boldog voltam hogy hazajöhettem a két babával..Most..?Katasztrófa..Nyűgösek,hisztisek,üvöltenek,napközben alig alszanak.Mindent széthúznak,kipakolják a vasalt ruhákat,felmásznak mindenhova(le is esnek),odacsípik az ujjukat a fiókokhoz,letépik a függönyt egy nap 3 szor,stb.Nagyon fáradt vagyok.Most épp betegek,a nagyobbiknak 4 rágófoga jön egyszerre..Visszasírom a régi szép időket,a nyugodt kedves kis babáimat..Nem tudom mikor lesz ennek vége,talán ha tavaszodik,megnyugodnak kissé..
2011. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én pont az elejéért nem voltam annyira oda,persze szerettem őt,meg jó volt nézegetni,ahogy édesdeden aludt,de igazán nem tudtam(lehet) kommunikálni vele,engem kicsit "zavart"hogy nincs reakció igazán.Pedig nem volt gond a lányommal,volt napirendünk amit úgy alakítottunk ki,hogy mindkettőnknek jó legyen,mindenki tudta és a barátok,anyukám is elfogadta.

Én kb. 6 hónapos kortól szerettem jobban a dolgokat,mert akkor már kicsit lehetett vele kommmunikálni,érdeklődő lett stb.

Én a mostanit szeretem egyenlőre a legjobban.Már elmúlt 2 éves.Önálló,abszolút érdeklődő,szeretetét kimutatni tudó,kiegyensúlyozott, folyton beszélő, akaratos, általában szófogadó kislányom van.Persze dackorszakos,de ez a korral jár amit elfogadok és megpróbálok kezelni.

2011. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden korszaknak meg van a maga szépsége! Én mindegyiket imádom,mert a kisfiam mindig le tud nyügözni :)!

Az eleje talán azért volt jobb,mert több "szabadidőm" volt de mostmár 21 hónapos és nincs megállás reggeltől-estig megy és nagyon sok dolga van :D

2011. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Enyém még kicsike, most 10 hos, de én is ugy 5-6-hos kora felé kezdtem el rajongani érte. Most úgy érzem ennél jobb korszak már nem is jöhet, ugy imádom! Kis vigyorgos huncut fogatlan kisfiu. :)
2011. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mikor megszületett, emrt úr isten ő tényleg az én fiam, sé tényleg itt van, és csak csodáltam, aztán szépen lassan minden napot, főleg mostanában mert mindíg történik vmi új! 7hós, és pl ma tette meg az első normális lépéseit, persze e kezét fogtuk... hát én nagyon meghatódtam :)
2011. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónsapos, szóval még nem éltünk meg olyan sok korszakot, de én teljesen a kezdeteket szerettem olyan 3 hetes koráig, mert olyan kis édes volt, evett aludt, mindenre volt időm, mert ugye sokat aludt, mellé fekhettem és gyönyörködtem benne. Aztán 3 hetes korától kezdődött a hasfájós korszak, meg nem tudom, lehet hogy a frontokra is érzékeny volt, de voltak napok, hogy szinte átordította az egészet, még kézben se nyugodott meg mindig, és már csengett a fülem, tisztára kikészített idegileg. És nem tudtam mit kezdeni vele, mert nem nagyon lehetett még felvidítani, nem érdekelte még a környezete. Ez olyan 2 hós korára lecsendesült, és akkor már mosolygott, figyelgetett, és látszott, hogy kezd figyelgetni, akkor kezdett jobb lenni. A legjobb a 6 hós kora utáni időszak, mikor már aktív volt, játszhattunk, de magát is nagyon jól le tudta foglalni. Gyakran egy órán keresztül hozzá se kellett érnem, olyan jól eljátszadozott magában, addig én meg csinálhattam a dolgom, és csak figyeltem, meg beszéltem hozzá. Ezt szerettem eddig a legjobban, mert már nagy volt,értelmes, lehetett kommunikálni, játszani vele, de mellette magamra, házimunkára is maradt időm. Ennek az vetett véget, hogy elkezdett mászni, és ezzel egybekötve felállt. Hát mostmár nincs nyugtom, megy mindenfelé, pakol, feltápászkodik amin csak tud, aztán esik el, megüti magát, ilyesmi. De természetesen mindegyik korszakát imádom, olyan jó nézni ahogy fejlődik, egyre ügyesebb, egyre többmindent tud.
2011. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 10 hónapos, és mint az első írta, mindig az aktuális a kedvencem. Eddig valahogy mindig egyre szórakoztatóbb lett. :) Azt viszont nem szeretem, amikor azt mondják a rokonok, hogy "miiiilyeen jó máár, hogy ilyen naaagy, igaaaaz?" - hát nem igaz, mert amikor icipici volt, akkor sem volt rosszabb!
2011. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ! Nagyon örülök, hogy írtatok!

Az én babóm most 11 hónapos és minden korszakában úgy éreztem, hogy ennél jobban már nem lehet szeretni, de aztán mégis rácáfolt :)

A mostani korszakát különösen élvezem, nagyon sok visszajelzést kapok tőle, megy mindenhova egy igazi kicsi emberke.

2011. jan. 27. 12:33
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem a korszakokat imádtam, hanem őt. ui. nálunk az eleje nagyon sz@r volt. sokat sírt, éjjel nem aludt, minden fog egy kínszenvedés volt, nagyon anyás volt, állandan vele kellett foglalkozni....brrr. szerencsére már a múlté mindez. most egy édes 2 éves kislányom van, aki elvan magának ha kell, átalussza az éjjelt, a fogai kijöttek, és nagyon cuki! na persze dackorszak, de azt is lehet kezelni, ha az ember úgy áll hozzá. szóval nekünk ez a mostani a legjobb eddig. mindenki mondta, hogy na majd csak várjak, egyre rosszabb lesz, mi lesz ha már most is panaszkodok (az elején). meg hogy ne várjam, hogy másszon meg járjon, mert az sokkal rossazzb, mint amikor csak egyhelyben van. hát nálunk az egyhelyben levés azt jelentette, hogy a kisasszony 2 perc után üvöltött, hogy az neki nem jó. mert ő eg yilyen kíváncsi, érdeklődő fajta. akkor oldódott meg, amikor elkezdett mászni és járni, milliószor könnyebb lett a dolgom. meg azt is mondták, addig jó, amíg nem beszél...na most hogy elkezdtett gagyogni, megint csak sokkal jobb, mint előtte. ui. akkor sem volt ám csendben, csak akkor egész nap uazt a 3 szót kántálta, fejhangon sipítva.....:)))))
2011. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!