Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szeretik ennyire a...

Miért szeretik ennyire a babák az Elmo világát?

Figyelt kérdés
14 hós kisfiam reggeltől estig tudná nézni. Nem ül előtte,hanem jön-megy,de Elmo-nak kell mennie a DVD-n. Már herótom van az ugráló piros szörnytől.
2011. jan. 26. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig olyan édes!!!!!!!!!


A lányaim is imádják!

3 és 4 évesek!

Én is szeretem!


Amúgy meg lehet próbálni mást is, hátha nézi!

Thomas, Chuggington, esetleg Eperke... vagy valami zenés mesefilm. Hátha tetszene neki!

2011. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már próbáltam mindent hidd el,nem jó neki semmi más. Egyfolytában lá-lá-zik.
2011. jan. 26. 20:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Baba IQ sorozatot szerette nagyon. (Tesco). Ez még inkább neki való is. Esetleg próbáld ki. (990 Ft)
2011. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is imádja :D

19 hónapos de ő is egész nap ha tehetné nézné de én nem nagyon engedem,hogy tv-zen!

Reggel amíg megissza a tejet addig nézhet mesét meg délután ha felkelt és ennyi!

Amugy a kedvence a Thomas, Postas Pet ezeket nagyon szereti nézni :D

2011. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lányom is imádta, egész kicsiként táncolt rá, felkapta a fejét, bármit is csinált, ha elkezdődött.

Épp férjemmel beszéltük, hogy nem volt komplett, aki megírta... én is tépem a hajam tőle.

De talán azért, mert dallamos, és gagyi:.)

2011. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. de én sem bírom hallgatni, férjem egyenesen betiltotta.

Nálunk megy még Thomas, Tesz-vesz város, és Kisvakond minden mennyiségben.

2011. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is imádja, de Ő például Elmo-val tanult meg számolni 10-ig. Nekem nem sikerült például erre megtanítanom, szóval én "csípem Elmo-t" :)
2011. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 éves és ô is imádja! :)) Ha szobán kívül tartózkodik, de meghallja a zenéjét, már rohan is befelé, hogy nézze. A másik kedvenc a magyar népmesék (zenéje). :)
2011. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére a lányom nem szereti. Kíváncsiságból elkértem a szomszédtól hadd lássam mitől olyan nagy szám. Hááát, a lányomnak (2 éves lesz) csak annyi tetszett belőle, hogy

"lállállláááá, lálláállláááá ELMO SONG lálálláááá láááálllááááállálálá Elmo song" :DDDDD


Nála Barney volt/van/lesz a csúcs!!!!!!!!

2011. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Imádják, mert gyerek nyelven van írva. Elmo hangja, az a színvilág, a pár hangból álló ének, a figurák. 15 hónapos kisfiam is szereti (sőt én is nézem vele együtt...).
2011. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!