Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová tegyem a kisfiamat,...

Hová tegyem a kisfiamat, biztonságos helyre, ha rövid időre ki kell mennem a szobából?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam tegnap, megtanult felállni. Mivel, még nem ül stabilan, nem tud visszahuppanni, csak eldől. Eddig, ha ki kellett mennem, betettem a kiságyba, de már nem merem otthagyni, mert félek, hogy eldől és szétüti a fejecskéjét. Hosszabb időre viszem magammal az etetőszékben, csak sajnos, azt is hamar megúnja.
2009. febr. 5. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

kiságy-járóka. körül kell párnázni, hogy eséskor ne legyen nagy a bumm. a kék foltok sajnos elkerülhetetlenek én a minapig együtt sírok vele (2éves)

ha nem hagysz nála kemény játékot (fa-műanyag) akkor álldogállni és rugózni fog mig be nem mész hozzá. A Gábor ezt tette, amikor járni zanult az már keményebb dió, akkor fog sok foltot beszerezni. Ha nagyon aggódsz vegyél neki védősapkát! (nekem nem volt)

2009. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a kis ágyba teszem ami teljesen le van engedve,vagy a járokát tudom javasolni.
2009. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet venni védősisakot, ha gondolod. Akkor biztosan nem lesz gond. Bár kicsit mókásan néznek ki benne. Mint a motorversenyzők.:)
2009. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a kiságyat, ami már teljesen le volt engedve, körberaktam nagy párnákkal. Ha esett, csak belehuppant a párnába. Persze oda kell így is figyelni, nehogy magára tekerje a párnahuzatot, vagy a fejére kerüljön a nagy evickélés közben a párna, de legalább le lehet rakni egy kis időre a kiságyban.
2009. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!