Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzésfigyelőt érdemes...

Milyen légzésfigyelőt érdemes venni? Melyik az amelyiknek jó nagyok azok a táblái amit a matrac alá teszünk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Angelcare 301-es van, ami bébiőr funkciós. És én azt tapasztaltam, hogy teljesen mindegy, mekkora az érzékelő lap nagysága, ha megfelelően van beállítva az érzékenysége. Gyári hármas beállításon beriasztott, ha kisfiam lemászott az érzékelő lapokról. Feltettük 4-5 közé az érzékenységet, és még azt is érzékelte, hogy az ágyon lévő pelenkázón volt a gyerek.

Párom beüzemelés előtt tesztelte: csak beszélt az érzékelő lap felett, és azt is lélegzetvételnek érzékelte. Nagyon érzékenyek ezek a ketyerék, ha jól vannak beállítva.

2011. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van,mint az elsőnek!Szeretjük nagyon.Még nem volt téves riasztás.
2011. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk babysense van, nagyon szeretem, csak egyszer riasztott, amit nem tudunk, hogy volt-e oka.

Nekem megnyugtató volt, hogy két A3 méretű érzékelőlapja van, az egész kiságyat beérte:)

2011. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Álomvirág van. 3 A/4-es érzékelőlapja van, nagyon érzékeny, szeretjük.
2011. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Angelcare 301-es két lapja van jó nagyok, és bébiőr funkciós is.


19 hónapos a picikém, 4szer jelzett be mindegyik éles volt, holott makk egészséges...csak nagyon bealudt, egyszer volt légzésleállása. Szóval alaposan behozza az árát :)


Most is alatta van, szerintem marad amíg tönkre nem megy, vagy át nem kéri magát heverőre.

2011. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!