Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és hogyan kezdhetek...

Hányszor és hogyan kezdhetek el az 5 hónapos babámnak almát adni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 6 hónaposan kezdtem, úgy, hogy lereszeltem üvegreszelőn, először csak a levét kóstolgatta, aztán pici kanalakkal egyre többet evett meg. Naponta egyszer adtam neki, délután. Én egy hét után már próbáltam a barackot, aztán utána egy-két héttel a banánt, majd banánt almával.
2011. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Akár tápszeres, akár anyatejes, az ő emésztőrendszere még nem elég fejlett, hogy más élelmiszert is megemésszen, feldolgozzon. Várj még egy hónapot vele, sokat teszel ezzel a babádért!
2011. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
VÉdőnőm szerint 5-6 hónapos korban már nyugodtan meg lehet kóstoltatni az almát. Először 2-3 napig a levét, aztán üvegreszelőn lereszelve 1-2 kiskanállal. Ez még úgyis csak kóstolgatás, hogy ismerkedjen az ízekkel. Az én fiam először nem akarta enni, aztán kaptam egy jó tippet. Miszerint lehet, hogy túl savas neki az a fajta alma, adjak neki Starkingot. Na, azt egyből ette, mert elég édes az íze.
2011. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!