Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatom babámnak a...

Mikortól adhatom babámnak a mi húslevesünkben fött répát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást!A kisfiam koraszülött 8 héttel hamarabb született, sajnos mire hazakerült teljesen elapadt a tejem így tápszeres baba lett.Az orvosunk aki a koraszülött utógondozást végzi bátran merem állítani, hogy Szeged egyik legjobb gyermekgyógyásza és Ő azt mondta nyugodtan adjam neki a mi levesünkből a zöldséget ekkor volt 5 hónapos a kicsim és semmi baja most 7 hós és nő mint a gomba és mindene rendben van!Nem hiszem, hogy baja lenne tőle csak a ha nagyon fűszeresen esztek először szed ki a répát a babádnak és utána fűszerezz bővebben!
2011. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 5 hósan adtam neki elöszőr.:)
2011. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást és első perctől a húslevesben főtt répát kapta,soha nem főztem neki külön!
2011. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szuper, köszönöm, nem fözök füszeresen, ugyhogy akkor mehet répa :)
2011. jan. 27. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
4.5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, 6 hónapos most, eddig csak répát és krumplit kapott, a banán és az alma nem jött be neki. Tegnap adtam neki először borsót, én az óvatosokhoz tartozom, külön főzök neki, turmixgéppel pépesítek. Nem adok egy szem sót se neki még. Én 8 hónapos korában gondoltam, hogy ízesítem először neki a dolgokat, mert pl az édes banán se ízlett neki. Az ízetlent szereti. Úgy gondolom, ha már ismeri az alapzöldségeket és alapgyümölcsöket, meg a csirkehúst, akkor fogok neki fűszereset adni. De mindenki csinálja úgy, ahogy gondolja, hogy jó.
2011. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék a 18.28-hoz, szóval adhatod neki nyugodtan már!
2011. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia!főzd meg a levest só,ételízesítő,leveskocka,bors nélkül,vegyél ki belőle amit adni szeretnél neki,és utána ízesítsd be.:)én így adom neki,imádja.
2011. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utsó vagyok-mármint magatoknak ízesítsd be utána:)
2011. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 5 hósan kezdtem a hozzátáplálást és 6,5 hósan kapott répát a húslevesből,bár én sem főzök fűszeresen!
2011. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!