Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 napos kisfiam es hasznaljuk...

15 napos kisfiam es hasznaljuk a hagyomanyos polyat, itt angliaban nem nezik jo szemmel. Ti is hasznaltok polyat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, hogy milyen szemmel nézik, ott bizonyára mások a szokások.

Egyébként is használtam. Sokkal könnyebb volt benne a mozgatni és neki is jobb amíg pici szerintem, hogy benne van.

2011. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, én is angliai magyar vagyok:D Nekem anyósom volt kiakadva, hogy próbáltam a pólyát. Használtam volna, de nem jött be. Nem szerette. Hálózsákot használtunk, most leszoktunk róla, mert forgolódik egész este az ágyban és attól félek, felébredne, ha a hálózsák miatt nem tudna megfordulni. Ha beválik a pólya, akkor használd, de csak addig jó, amíg nem tud mozogni a baba.
2011. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. Természetesen mi is csak 2 hónapos koráig használtuk (bár az én fiam kis súllyal született). Amikor már jobban mocorog a baba, akkor nem kell. De amíg kicsi volt igen is szeretett benne.
2011. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én alig vártam, hogy hazajöjjünk a kórházból, és ne kelljen pólyát használni. Sem nekem, sem a fiamnak nem jött be. Hálózsákot viszont a mai napig használunk (13 hós a fiam).
2011. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Soha nem használtunk pólyát. Nem is vettem.

1 éves a kislányom

2011. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekünk se volt, eszembe se jutott hogy vegyek
2011. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szégyen, de én azt se tudom igazából mire valo. Ahogy itt olvasom hálozsák helyett talán. 10 hos kisfiu anyukája.
2011. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi sem használtunk sose, a kórházban sem, végig velem volt, az első naptól, én öltöztettem. én nem szimpatizáltam a pólyával.

de szerintem ne foglalkozz vele, mit gondolnak, ha a babádnak jó a pólya és szereti, akkor használd, ha szeretnéd.

2011. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban nem volt pólya, de itthonra vettünk neki. 2 hónapos koráig volt jó, mert kókuszpólya és utána már nagyon kilógott a lóláb :) no meg akkor már próbált fordulni is, 3 hónaposan már forgott.


Azért szerettem, mert a családban sok a tini aki meg akarta fogni, csak nem tudta hogyan és így nem nyeklett és csavarodott jobbra-balra a végtagjai. Még apukám is mindig mondta, hogy úgy fogja meg, ha előbb bepólyálom. :)


Hálózsákból mi a vékony viszont meleg frottír-polár anyagút szeretjük. Könnyű és könnyen fordul benne, viszont melegen tartja 19 hónapos a lányom és még használjuk.

2011. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én használtam mindegyik gyereknél, nagyon jó volt!!!
2011. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!