Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 napos kisfiam es hasznaljuk...

15 napos kisfiam es hasznaljuk a hagyomanyos polyat, itt angliaban nem nezik jo szemmel. Ti is hasznaltok polyat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En 7 eve itt elek Angliaban es itt is szultem a lanyomat, sok mident nem neznek jo szemmel a britek, de ki nem s*arja le, most komolyan? Azt teszek, ami szerintem-az anyja szerint- jo a gyereknek.A korhazban rovid idot voltam, utana csak a health visitor jott es kukacoskodott, hogy hogy szoptatok, milyen mozeskosarban van a gyerek, mi a fene az az orrszivo es a tobbi///tok normalis, hogy kulturalis kulonbsegek vannak, ne kosd az orrukra, mit csinalsz otthon a gyerekeddel, semmi kozuk hozza amugy sem, amig nem bantod, termeszetesen.

A polya jo dolog, en takaroba csavartam mint egy kis hernyot, imadta, jol aludt benne, de csak rovid ideig, aztan sajtkukac lett, es mocorgott.

Azt tedd, ami szerinted jo a babanak, Te vagy az anyja, nalad jobban nem ismeri senki a picit.

2011. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!