Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért üvölt minden...

Vajon miért üvölt minden áldott este 10 és hajnal 2 között 8 hetes kislányom?

Figyelt kérdés

A gyerekorvos szerint hasfájós. De néha nem úgy tűnik, mintha fájdalom miatt üvöltene. 5 hete nem alszunk Tőle. Este 10-kor mintha bekapcsolnának rajta egy gombot, elkezdi, és hajnal 2-ig nincs megállás. Mikor lesz már ennek vége? Napközben is sokat sír, majdnem mindig, amikor nem alszik. Békés, nyugodt időszaka alig van. Ráadásul emiatt kommunikálni sem kommunikál. Még csak a napokban volt rá példa, hogy nem álmában mosolygott, hanem éber állapotban, de nagyon ritkán teszi. Nagyon el vagyunk keseredve miatta és a nem alvástól már a türelem is fogyóban... Van egy nővérkéje, akit szintén megvisel ez az egész helyzet. Meddig lehet ezt így bírni? A hasfájásra már mindent kipróbáltunk. Egy csomószor konzultáltunk a gyerekorvossal, többször ki is hívtuk, most egy gasztroenterológushoz visszük, hogy vizsgálja meg. Alig merek enni, nehogy az általam megevett kajától fájjon a hasa. A cumit se akarja elfogadni. Egyébként anyatejes baba, nagyon szépen fejlődik és látszólag (remélem amúgy is!) teljesen egészséges.

Aki már járt hasonló cipőben, kérem írjon. Köszönöm!


2011. jan. 28. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt!Én már úgy voltam vele,hogy alig mertem cicire tenni,mert azt gondoltam ,hogy Én okozom neki a hasfájást a tejcsivel,de valószínű így is volt.Kezdtem kerülni K betűs zöldségeket,hüvelyeseket,fűszeres ételeket.Mi is kipróbáltunk mindent,gripe water,espumisan,infacol,torna semmi nem hatott!2-2,5 hónapig alig aludt a gyerek de én se sokat,rengeteget tartottuk kézbe ringattuk mert úgy jobban elviselte a görcsöket.Már zombi voltam,aztán karácsonyi ajándékként megkaptuk,hogy elmúlott a hasfájás!:)Nekem is mindenki azt mondta,hogy majd egyik napról a másikra elmúlik,mintha elvágták volna,de ez akkor engem se nyugtatott meg,és pedig hidd el így lesz.De az étkezésedre figyelj oda!!!!Hát durva egy időszak az biztos,a legrosszabb az,hogy nem tudsz neki segíteni és ordít,ordít és ordít!Kitartás!Lassan vége lesz ennek az időszaknak is!
2011. jan. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekunk is egyik naprol a masikra elmult,12hetes volt ekkora.elotte mindent kiprobaltunk,en mar csak rantothust ettem krumplipurevel de ez sem segitett.egyeten egy orvosag van,az ido.elmulik,addig kitartas.
2011. jan. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!