Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom hajnal óta hány,...

Kislányom hajnal óta hány, lázas. Hogy adjam be a daedalonetta kúpot, meg a lázcsillapító kúpot? Mennyi idő teljen el a kettő között?

Figyelt kérdés
Reggel elvittem ügyeletre, ott azt mondták, lázat csillapítani, hányást megszüntetni kúppal. Na de felébredt, lázas és hány. Lázcsillapítót adtam neki az előbb, de a másikat mikor adjam be? Ugye nem kapom el? Szerdán szülöm a picit progis császárral:( Teljesen kétségbe estem:(
2010. febr. 27. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Következőre a hányáscsillapítót add elsőnek,a 2 között 1/2 óra teljen el legalább.Most 1-2 napig 10-15 percenkét kiskanálból itasd.Először vizet,teát,később mást is kaphat(Tápszer,ha azt kap vagy babatej).A következő napon,ha nem hány kaphat pohárból is inni max 30 ml egyszerre,fontos a diéta(főtt burgonya,nem savas gyümölcs püré...)Alapos kézmosás,mert a székletével fertőzhet.Ha hány 20-30 percig semmit ne kapjon,hogy megnyugodjon a gyomra.Mi 1 hete mentünk át ezen,én 2 nap múlva kaptam el tőle.Vegyél Normaflore-t,az egész napi innivalójába tegyél 2 fiolát + Humana Elektrolit(az én 26 hósom napi 3 tasakkal kapott).
2010. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm, sokat segítettél. Lassan 3 éves, de még mindig nem bírom elviselni, ha beteg:(
2010. febr. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!