Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnád nekem 4,5-5,5 hós,...

Leírnád nekem 4,5-5,5 hós, tápszeres+hozzátáplált babád napi étrendjét? (Innivalót is)

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor az én picurom akkora volt, 1 étkezést de-t és 1-t du-n már kiváltottunk. Tehát reggeli tápi, aztán gyümölcslé később joghurt(humanna babáknak),ebéd tápszer, du: gyümölcs pép, (mert a tejpépeket nem igazán ette), zöldségekből pép amit krumpi pehellyel dúsítottam. Ami után ezekhez hozzá szokott, jött a turbózás: a sajt, turó,én tejfölt is adtam-bár azt később szokták azt hiszem-,kekszel dúsítottam a gyümiket. Innivaló:vettem gyümölcscentrifugát és azzal csináltam az almalét. Most is nagy kedvenc:) Tea, víz. A tehén tejet 11 hónapos korában vezettem be. Zöldség pépek: csirkemellel és sajttal dúsítottam.

Jó babázást!

2011. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!