Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már járni "tudó" 14 hós...

Már járni "tudó" 14 hós lányomra kell-e cipőt adni a lakásban?

Figyelt kérdés
Már nagyon ügyesen megtesz kb 3-4 métert egyedül és többet ha fogom a kezét. Egyedül feláll, jár-kel, esik, mászik a lakásban. Zokni és harisnya is van rajta. Ti adtok rá puhatalpú cipőt? Vagy csak elég akkor, cipőt adni rá, ha már tényleg biztosan tud menni? Illetve még az érdekelne, hogy milyen cipőt javasoltok? a válaszokat előre is köszi
2011. jan. 28. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

bentre nem kell, kintre pedig olyat, ami a bokáját tartja, a talpa pedig könnyen hajlítható (Siesta, Superfit, Elefanten)

a gyógytornászunk szerint ezek a márkák a megfelelők

2011. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kis szandált,ami tartja a bokáját.Érdemes,mert akkor megszokja a cipőt.
2011. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha meleg a padlótok,és nem csúszkál a teszem azt a parkettán zokniban,akkor szerintem elég a zokni és a harisnya.

De ha mégis úgy döntesz,hogy veszel bentre,akkor én a helyedben szandit vennék.Mindegy,hogy milyen,csak olyan legyen ami magasabb szárú,ezért tartja a bokáját.

2011. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bentre nem kell cipő
2011. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi használunk szandált bent (siesta, linea), mert a zokni nem marad meg a lábán :). Ezen kívül a talp ideális íve így alakul ki jobban, mert a parketta nem természetes talaj. Egyébként szerintem lúdtalpas az lesz, aki amúgy is hajlamos rá. Cipő ide vagy oda. Olyan lúdtalpas gyerek is van, aki hordott kiképzett cipőt kezdettől, meg olyan is, aki nem.
2011. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!