Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam a szobatisztasá...

Hogy csináljam a szobatisztaságot? Mi már bennt a lakásban pelus nélkül vagyunk. Kinntre meg éjjelre ráadom.

Figyelt kérdés
tudom,hogy kinnt is kibirná,mert jelez,de nemrég értük el,hogy bennt már nem pisil,kakil be.kinnt már jönnek a hidegek,félek,hogy mire levetköztetném,bepisilna,na meg most a hidegbe hogy probáljam kinnt pisiltatni?ö mégcsak bilibe szok.lefagyna mindene.megvárjam vele a tavaszt?
2011. nov. 7. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem adnám rá, ha kiviszem akkor sem. Kislányomra sem adom. Nehéz volt az elején, mert aggódtam, de sosem volt még kinn baleset. Van nálam mindig váltónaci és bugyi és volt, hogy Pláza wcbe mentünk pisilni, de 1,5-2 órát kibír pisi nélkül. (Azért számolva, hogy nyilvános helyen kell dolgot végezni, hordok magamnál domestos fertőtlenítő kendőt+leterítem wc papírral az ülőkét.)
2011. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Indulás előtt mindig pisiljetek.

2 órát ki kell hogy bírjon.

De nem fázna meg akkor sem, ha arra az egy percre lehúzod róla a nacit, amíg pisil.

2011. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!