Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros színű babakocsi és...

Piros színű babakocsi és hordozó jó kisfiúnak? BBC streetyt szeretnék, és más színben nem láttam még jó áron.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Én is pirosat használok, abszolút uniszex.
2010. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Nem attól lesz fiú a fiú, hogy mindene kék :) (mármint a cuccai :D) A piros meg nem is annyira lányos szín, mintha pl rózsaszínt vennél. Szerintem mehet :) Jó babázást!
2010. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én biztos megvenném a helyedben. Nekünk pl. piros-kék babakocsink van és kisfiúnk.
2010. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mélykocsink kék-vaj-v.kék, a sportunk piros-fekete. Utóbbit direkt azért vettem ilyen színben, mert uniszex, és milyen jól tettem! Kislányom után most kisfiút várok, nagyon vagány lesz a piros-fekete kocsiban! :)

Vedd meg nyugodtan!

Nekünk piros ruháink is vannak, szerintem jól áll a fiúknak a piros.

2010. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jó fiúnak a piros, és praktikus: jó lesz a lánytesónak is (ha akartok másodikat). Kicsit off, de a témába vág: nem tudom, hogy új, vagy használt kocsit szeretnél-e venni. Mi a Brendonban vettünk bbc streetyt, nem volt készleten, úgy rendelték, akciós volt. Pirosat rendeltünk, és képzeld, mikor megjött, kiderült, hogy bugyirózsaszín!!! :) Mondjuk nekünk 2 lányunk van szerencsére. Úgyhogy vigyázz, nehogy így járj! :)
2010. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Használt kocsit keresek, a fekete tetszik jobban, de olyat sehol nem látok.

Amúgy a piros is nagyon tetszik, csak kicsit lányosnak gondoltam.

2010. dec. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!