Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem használ minden egyes...

Aki nem használ minden egyes pelenkázásnál popsikrémet miért nem használ? Spórolás miatt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 17:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
90%

"Ezek szerint aki nem krémezi rendszeresen a baba popsiját, popsitörlőt is csak néha napján használ. Ez is egy megoldás... és mennyivel kevesebb kiadás, mint minden egyes pelenkázásnál krém+popsitörlő.... Azért ezt nem hinném, hogy bármelyik gyerekorvos is ezt javasolja manapság."


Miért ítélkezel? Ráadásul úgy, hogy egyikőnket sem ismersz?

Plusz attól, hogy te nem hinnéd, létezik gyerekorvos, nem is kevés, aki NEM JAVASOLJA se a popsitörlőt, se az állandó krémezést. A miénk se javasolta, és úgy gondolom, inkább hallgatok rá, mint egy okoskodó anyukára, aki azonnal ítélkezve állapítja meg, hogy aki nem úgy csinálja, ahogy ő, az spórol a babáján!

Minden kaki után lemosom a popsiját, és nem használok popsitörlőt, csak ha olyan helyen vagyunk, vagy ha sietek.

Spórolás? Többe kerül a víz amit elpacsálok egy egy ilyen alkalommal, mint egy darab popsitörlő (pedig abból is van itthon, 12 csomaggal, ráadásul neogranormon, ami nem is az olcsóbb kategória). Akkor miért is spórolnék a babámon?

Vagy azzal spórolok, hogy hagyom a bőrét lélegezni, hogy nem kenem állandóan?

Már ne is haragudj, de epéskedni mindenki tud, és a lényeg, hogy a baba bőre egészséges és szép legyen, hogy a babának kényelmes legyen, nem az, hogy teszerinted spórolás, hogy így csinálom.

Egek, micsoda emberek vannak!

2011. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
48%

Felteszel egy kérdést csak azért, hogy utána lefikázd a hozzászólásokat? Azért ez elég durva!

Nem kell ítélkezni senki felett, hogy ki csinálja jól és ki nem. Majd minden anyuka eldönti, hogy ő hogyan csinálja, mi a legjobb a babájának. Szerintem senki nem spórol, ha a babájáról van szó!!! Ilyen idióta kérdést...

2011. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Pampers Premium Care pelust és Nivea popsitörlőt használok. Szerinted azzal spórolok, hogy nem kenem állandóan a fenekét??? Ha spórolni akarnék a gyerekemen (amire szerencsére nem vagyok rászorulva, de ha így is lenne, inkább magamon spórolnék, mint rajta), akkor nem az egyik legdrágább pelust meg popsitörlőt venném, hanem mondjuk tescosat mindkettőből... (bocsánat azoktól akik tesco termékeket használnak, csak az árakat akartam összehasonlítani)

Egyébként biztos a mi gyerekorvosunk is csak a piacon vette a diplomáját, mert ő már az első itthoni látogatáskor mondta, hogy nem szükséges minden pelenka csere alkalmával kenni a gyerek fenekét, hacsak nem piros!

Ő már nem mai csirke, gondolom találkozott már néhány csecsemővel pályafutása során, és én maximálisan megbízok benne, és elfogadom azt amit mond!

2011. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Azt mindenki maga dönti el használ-e popsikrémet. Csak többen írták hogy még látszik a peluscserénél a krém a popsiján. Nos ha letörlik törlőkendővel akkor ugye lejön az a kis krém ami még látszik, ezért gondolja a kérdező meg néhány válaszoló hogy akkor törlőkendőt se használtok. Erről van szó. De mint írtam mindenki maga dönti el mit használ. Valaki úgy gondolja hogy használ rendszeresen krémet, valaki meg nem, erről kár veszekedni!
2011. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!