Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bio ételeket, gyümölcsl...

Milyen bio ételeket, gyümölcsleveket bio termékeket (pl. spar márkatermékek) lehet adni 5 hónapos vagy nagyobb babáknak?

Figyelt kérdés

Itthon vann 100%-os alma-őszibarack préslé, amit pasztörizáltak és nem tartalmaz gyümölcsön kívül mást.Ahogy kiszámoltam jóval olcsóbb, ha ezt adnák a babának, mint bébi italt, de eddig nem mertem.Ezért lennék kiváncsi, hogy adott-e valaki ilyet pl. babájának.

Vagy 100%-s paradicsomlevet használhatok-e főzelékhez?


2009. febr. 6. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
ááááá ilyeneket jóval később, 10-12 hótól...én csak babásat adtam ilyen fiatalon még babámnak, mert ezek összetétele, savtartalma babáknak való, az meg felnőtteknek-ráérsz még ha olcsóbb akkor is-sztem
2009. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Almalé, baracklé mehet, paradicsom csak jóval később, ugyanis az allergizálhat. De érdemes friss gyümölcsöt/zöldséget venni, és azt elkészíteni különböző formákban. A bio-val mérhetetlenül egyet értek, ebben a sajnos génmanipulált és vegyszerezett gazdaságban. Ami még jó, a piaci néni, aki a saját kertjében termeszt. Nincs pénze a bio címkét rárakatni, de tuti jó és vegyszermentes az a néhány szem finomság amit kirak.
2009. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!