Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elemes orrszívóról vélemények?...

Elemes orrszívóról vélemények? Sűrű váladékot kisziv?

Figyelt kérdés
Porszivósunk van de iszonyat kinlódás.
2011. jan. 30. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, nem elég erős. Nekünk külföldről volt egy, de semmi hasznát nem vettem, mindig cserélgettük az elemet, hátha attól gyenge, de nem. Szóval, mindenképp elektromos kell, mármint vagy saját tápegységes, vagy a hagyományos orrszívó-porszívó, szerintem az a legjobb, és csak 2000 Ft.
2011. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a porszívós a legjobb, igaz hogy kínlódás. még nekünk is pedig már 13 hós, de inkább sírjon egy kicsit mint hogy baja legyen, arcüreggyüszi vagy hasonló.
2011. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon gyengének bizonyult az elemes orrszívó, a porszívós azonban tökéletesen bevált. A patikában ajánlottak egy kompresszoros elektromos orrszívót, nem emlékszem az árára, de húzós volt, de elismerték, hogy még az is kevesebbet tud, mint a porszívós.
2011. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10:53 vagyok.

Mitől érzed kínlódósnak a porszívóst? Nehéz takarítani, vagy a gyerek tűri rosszul? Pucolni mindegyiket kell, és a legtöbb gyerek nagyon utálja, mindegy mit dugsz az orrába.

2011. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia!Azért kinlódás,mert fél tőle,nehéz eleve a csajszi(12kg),őt odacipelni a porszivót az orrszivót,ami nyeklik-nyaklik akár a porszivó és a gyerek is.de a legcarabb,hogy öt percenként extrém esetben 2 percenként kell szivatni az orrát közben meg ott a millió dolog...A szobát közelítve már ordít mert tudja,meg persze mondom is neki,hogy tudja mi történik majd vele:(Szóval azért agyalok az elemesen,mert kéznél lenne és nem kéne játék közben sokat piszkálni,csak nemtudom ér e annyit hogy vegyek..
2011. jan. 30. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:

10:53 vagyok.

Hát szerintem nem ér annyit. Igaz, hogy oda tudod vinni a gyerekhez, de 5-ször annyi ideig gyaszatolsz vele, mire nagyjából kitisztítod. Én most a 4. gyerekemnél használom a porszívót, most másfél éves. A földön szoktam csinálni, úgy, hogy a térdeim közé veszem a gyerkőc fejét, így a lábszáraimmal le tudom Őt fogni. 1 perc az egész. Oké, durvának hangzik, de a cél szentesíti az eszközt. Így gyors és biztonságos, nem tudja elkapni a fejét. Amúgy a 3 nagyobb gyerek 2,5 éves korára eljutott odáig, hogy az ágy szélén ülve tartották a nózijukat. Kitartás!

2011. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és biztatást.
2011. jan. 31. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!