Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alváshoz más ruhát adtok a...

Alváshoz más ruhát adtok a babátokra mint nappal? Miben más a pizsirugi mint a nappali rugdalózó?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Van pár rendes pizsije,mint akár a miénk,de van úgy hogy rugdalózót kap,amik légáteresztőek.De az a fő hogy az tiszta,és mégse az amibe egész nap volt,még akkor se ha pici és csak fekszik,eszik,meg alszik.
2011. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amíg újszülött volt, épp olyan rugit adtam rá éjszakára, mint nappal.

Most a hálózsák alatt hosszú ujjú body van rajta, amit akár nappalra is ráadok (16 hónapos).

2011. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aig pici volt ugy kulonboztettem, meg, hogy alvos ruginak fehereket vettem nappalra meg szineseket.Az ejszakai csak pamut lehett, nappalra meg lehetett pamut/pluss stb is.

Mar 1 eves a babam es leginkabb kisnadragban es pulcsiban van ejjelre meg ugyan ugy pamut kezeslabasban.

2011. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most lesz hamarosan 6 hónapos a kisfiam. Tiszta bodyt, sima fehér rugdalózót és alvózsákot használunk. Akkor ezek szerint ez így jó. Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 30. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. :)
2011. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én rugiban altatom meg adok alá egy body-t!

Kisfiam már 21 hónapos ugyhogy máskor nem is adok rá rugit csak este fürdés után! Reggel ha felkelt megissza a tejet és öltözünk át!

2011. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 4 napos kora óta (előtte a kórházban voltunk, azért nem) a tescos 3-as csomagolású hosszú ujj-hosszú láb rugi volt a pizsi. Nem vastag, pamut, és olyan pizsi anyaga van. Nappalra mindig valami ujjatlan plüs rugit kapott hosszú ujjú bodyval (téli baba). Kb. 1 hónapja cseréltük le ezt a tescós "egybepizsit" normál pizsomára (hosszú ujjú felső, és hosszú nadrág lábfej nélkül) Alá még mindig rövidujjú bodyt adok, mint a tescos rugi alá is azt kapott, az is tescos fehér. 14 hónapos a fiam, és nem tűri meg a zoknit sem magán. Így jobbat alszik.

Szóval nálunk a pizsirugi az a tescos 3-as rugi volt 13 hónapig persze aktuális méretben. Egy csomag elég volt, mert 3-at tudtunk cserélgetni. Bár így is volt, hogy a szárítóról a radiátorra kellett tennem, mert mind a hármat egyszerre mostam....

2011. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Születésétől fogva éjjel pizsirugiban alszik (elöl és lábainál végig patentos pamut vagy télen polár).


Nappalra viszont sima ruhácskákba öltöztetem. Nyári baba, sokat voltunk kinn, és szerintem hülyén nézett volna ki rugiban. Kispóló vagy body és nadrágocska, szoknyácska.


Már korán megszokta, hogy reggel torna, mosakodás, öltözés, reggeli.(pótreggeli, mert 6 órakor eszik, majd 8 után ébred végleg fel) Igaz van, hogy többször átöltöztettem ezt rugival is meg kellett volna tenni, de én sem hálóruciban grasszálok egész nap. :)


Nem reklamált, s most már maga patentolja reggelenként a rugiját és húzza le. :)


19 hónapos babuci anyukája

2011. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!